Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Rzekunianka lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w derbowym spotkaniu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie pokonali Bartnik Myszyniec 3:0. Podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego wykonali ważny krok w kierunku zapewnienia sobie ligowego bytu.

Prowadzenie Rzekuniance w 28 minucie meczu zapewnił Arkadiusz Il. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę w 42 minucie gry zdobył Bartosz Pędzich. Ten sam zawonik po zmianie stron ustalił wynik meczu i zapewnił pewne zwycięstwo Rzekuniance. Podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego awansowali na dziewiątą lokatę w tabeli A klasy.

W innym starciu 20 kolejki piłkarze Kurpika Kadzidło pokonali Kryształ Glinojeck 2:1. Bramki dla gospodarzy strzelili Mateusz Kaczyński i Radosław Szurnicki. Dla rywali Paweł Borzykowski. w tabeli A klasy Kurpik plasuje się obecnie na piątej lokacie.

Spotkanie 20 kolejki A klasy: Bartnik Myszyniec - Rzekunianka Rzekuń (7.05.2016)