Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Rzekunianka z Kurpikiem na remis (zdjęcia, wideo)

Derbowa konfrontacja 21 kolejki rozgrywek A klasy pomiędzy Rzekunianką Rzekuń a Kurpikiem Kadzidło zakończyła się podziałem punktów. To cenna zdobycz dla podopiecznych trenera Pawła Sendrowskiego, którzy walczą o utrzymanie przewagi nad strefą spadkową.

Pierwsze trafienie w meczu było dziełem Adriana Wołejszy w 58 minucie, który wykorzystał rzut karny. Goście odpowiedzieli kwadrans później za sprawą Mateusza Kaczyńskiego. Ostatecznie po emocjonującym meczu na boisku przy ulicy Miłej doszło do podziału punktów.

Niezwykle cenne zwycięstwo na swoim koncie zapisali z kolei piłkarze Bartnika Myszyniec, którzy pokonali na wyjeździe Jutrzenkę Unieck. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego zdobyli zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu za sprawą Kamila Muracha. Bartnik od 40 minuty meczu grał w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Marek Lis, którego zastąpił zawodnik z pola Wojciech Gwiazda.

Spotkanie 21 kolejki A klasy: Rzekunianka Rzekuń - Kurpik Kadzidło (15.05.2016)

Rzekunianka po raz dwunasty (zdjęcia)

Piłkarze Bartłomieja Jezierskiego potrafili odwrócić losy spotkania. Rzekunianka po pierwszej połowie przegrywała 0:1. Później ekipa wzięła się do roboty. Nasi zdobyli trzy bramki. Bohaterem był Aleksander Dmochowski, który w dniu meczu obchodził 22. urodziny.

ULKS zatrzymany (zdjęcia)

Piłkarze z Ołdaki mieli na koncie dwie wygrane z rzędu. Podopieczni Andrzeja Laskowskiego pokonali 6:0 GKS Gumino oraz przed tygodniem 3:1 Kryształ Glinojeck. Co ważne, oba triumfy odnieśli na wyjazdach.

Olek Dmochowski strzelił w urodziny. I to trzy razy!

Rzekunianka Rzekuń powetowała sobie ubiegłotygodniową porażkę 0:3 z Wkrą Żuromin. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego ograli 3:1 Konopiankę Konopki. Bohaterem został solenizant - Aleksander Dmochowski.

Mamy fotki z meczu KS CK Troszyn - Wilga Garwolin (zdjęcia)

Zespół KS CK wygrał po raz siedemnasty w sezonie, a dziesiąty w roli gospodarzy. Podopieczni Michała Złotkowskiego utrzymują się w czołówce IV ligi. W sobotnim spotkaniu poradzili sobie z Wilgą Garwolin.

Troszynianie nie zamierzają się zatrzymywać (zdjęcia)

Tf @ 10:34, 16.05.2016r. IP: *.*.9.89

Krasnosielc przegral walkowerem z sypniewem wiec ma 16 pkt

kibic @ 11:17, 16.05.2016r. IP: *.*.54.82

Karny dla gospodarzy naciągane.

Do kibic @ 11:20, 16.05.2016r. IP: *.*.78.34

Jakoś goście nie protestują więc karny był.

Juskowiak @ 14:03, 17.05.2016r. IP: *.*.9.73

Rzekuniowi wszyscy pomagają żeby się utrzymali, szkoda tylko że sami sobie pilkarsko nie chcą pomóc...Ale po co są karne, są walkowery...

kibic @ 21:33, 17.05.2016r. IP: *.*.190.57

Który to już karny przeciwko Kurpikowi w tej rundzie? Szósty, siódmy?

kibic @ 21:37, 17.05.2016r. IP: *.*.190.57

W ogóle co to za sytuacja. Zawodnik Kurpika ewidentnie nabity, nawet nie miał czasu na reakcję, aby ruszyć ręką. Jak zwykle sędziowanie na krzyki.

Do kibic @ 07:17, 18.05.2016r. IP: *.*.9.89

Kurpik gra w tej rundzie z handicapem -1 hahaha ;)

król tych boisk @ 23:54, 18.05.2016r. IP: *.*.10.26

W pierwszej części sezonu przyjemnie się oglądało ofensywny kurpik, a teraz czegoś brakuje lub kogoś. wyniki pokazują, ze zarząd źle funkcjonował w przerwie sezonowej.
Była szansa na wygranie a teraz walka o środek tabeli.