Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

KS CK Troszyn na remis ze Żbikiem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu 25 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podzielili się punktami ze Żbikiem Nasielsk, remisując 1:1. W spotkaniu rozegranym na stadionie przy ulicy Słowackiego goście już w drugiej minucie objęli prowadzenie.

Po dośrodkowaniu w pole karnego z rzutu rożnego Roberta Florczykowskiego zaskoczył Paweł Dalecki. Mimo sytuacji strzeleckich z obu stron do przerwy goście prowadzili 1:0. Po zmianie stron gospodarze walczyli ambitnie i w 67 minucie gry wyrównali za sprawą grającego trenera Łukasza Bałazego, który ładnym strzałem tuż zza linii pola karnego wpisał się na listę strzelców.

W końcówce meczu żaden z zespołów nie potrafił wypracować sobie klarownych okazji do zdobycia bramki i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Przed podopiecznymi trenera Łukasza Bałazego teraz wyjazdowe starcie z Iskrą Krasne w środę, 25 maja, a następnie derbowe starcie z Koroną Ostrołęka, w sobotę, 28 maja o godz. 16.00.

KS CK Troszyn - Żbik Nasielsk 1:1 (0:1)
Bramki: Bałazy 67. - Dalecki 2.

Troszyn: Florczykowski - Laskowski, Kopeć, Sakowski, Dzwonkowski - Gutowski, Chromik, Bałas, Rudziński - Grabowski (65. Parzych), Bałazy (86. Abramczyk)

Spotkanie 25 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Żbik Nasielsk (21.05.2016)