Sobota, 27 kwietnia 2024 r., imieniny Teofila, Zyty, Żywisława

Ważne zwycięstwa Bartnika i Kurpika (zdjęcia, wideo)

Ważne zwycięstwo w perspektywie walki o utrzymanie odnieśli piłkarze Aldo Bartnik Myszyniec, którzy pokonali GUKS Krasnosielc 4:2. Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Daniela Dziekońskiego, którzy po dziesięciu minutach przegrywali 0:2.

W ciągu dwóch minut dwa gole na koncie gości zdobył Sebastian Kurzyński. W pierwszej połowie Bartnik odpowiedział trafieniem Krzysztofa Szymańskiego. Po zmianie stron bramki zdobyli: Mateusz Krajza, Kamil Stań i ponownie Krzysztof Szymański.

Trzy punkty przed własną publicznością wywalczyli również piłkarze Kurpika Kadzidło, którzy pokonali Jutrzenkę Unieck 3:0. W drugiej połowie meczu bramki zdobyli: Karol Antoszewski, Radosław Szurnicki i Paweł Buczek. Ważny punkt wywalczyła Rzekunianka w starciu z Koroną Karolinowo 1:1. Jedyną bramkę zdobył Bartosz Pędzich.

Spotkanie 22 kolejki A klasy: Kurpik Kadzidło - Jutrzenka Unieck (21.05.2016)

Spotkanie 22 kolejki A klasy: Bartnik Myszyniec - GUKS Krasnosielc (21.05.2016)