Wtorek, 30 kwietnia 2024 r., imieniny Katarzyny, Mariana, Lilii

Remis Tęczy JBB na miarę awansu (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w wyjazdowym spotkaniu 28 kolejki rozgrywek ligi okręgowej zremisowali z Borutą Kuczbork 1:1. Trener Dariusz Narolewski w sobotnim starciu sprawdzał nowe ustawienia i dał możliwość gry zawodnikom, którzy do tej pory grali mniej.

W pierwszej połowie meczu Tęcza JBB stworzyła sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki, ale nie potrafiła zaskoczyć golkipera gospodarzy. Zespół z Kuczborka w pierwszych 45 minutach stworzył dwie sytuacje strzeleckie, z których wykorzystał jedną. W 22 minucie gry nieupilnowany w polu karnym Dariusz Borzym pokonał Adriana Jędraszczaka.

Kolejne akcje stwarzane przez piłkarzy Tęczy JBB nie przyniosły efektu bramkowego i do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Po zmianie stron trener Dariusz Narolewski dokonał szybko trzech zmian w składzie i przełożyło się to na większą siłę ofensywną niebiesko-granatowych, ale nie na zdobycze bramkowe.

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego jedyną bramkę zdobyli w 67 minucie meczu po samobójczym trafieniu Krzysztofa Deki, który odbił piłkę do własnej bramki po mocnym uderzeniu najlepszego strzelca rozgrywek Marka Cichego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Po meczu powody do radości mieli piłkarze z Łysych, którym zdobyty punkt zapewnił awans do IV ligi mazowieckiej. Do rozegrania podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego mają jeszcze spotkania z Pełtą Karniewo na wyjeździe i przed własną publicznością z KS CK Troszyn.

Boruta Kuczbork - Tęcza JBB Łyse 1:1 (1:0)
Bramki: Borzym 22. - Deka 67. (s)

Tęcza JBB: Jędraszczak - Wargulewski (46. Pa. Magdaleński), Domian, Lipowski, K. Kamionowski - Śnietka (46. Korytkowski), Zygmunt - H. Kaliszewski (68. Cendrowski), P. Kamionowski (46. Pi. Magdaleński), M. Kaliszewski - Cichy

Spotkanie 28 kolejki ligi okręgowej: Boruta Kuczbork - Tęcza JBB Łyse (4.06.2016)