« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe batalie dla deblistów w Glebie. Weź udział

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza udziału w kolejnym turnieju deblowym w obecnym sezonie. Tym razem rywalizacja przeniesie się na pięknie położony kort w Glebie w gminie Kadzidło. Do rywalizacji dojdzie już w najbliższy weekend. Chcesz dołączyć?


Na turniej zaprasza OST i właściciel obiektu Piotr Szczepanek, który wraz ze stowarzyszeniem przygotował dla uczestników moc atrakcji. Zgłoszenia można dokonać pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo , do czwartku, 9 czerwca do godz. 21.00. Losowanie turniejowych grup zostanie przeprowadzone dzień później.

 

W zależności od zgłoszonych par turniej będzie jedno- lub dwudniowy. Poprzedni turniej deblowy rozegrany w maju na korcie tenisowym w Lelisie wygrali Piotr Mrozek i Kamil Woźniak. Zawody zostały zorganizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie.W miniony weekend Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z MZOSTiIT przeprowadziło turnieje młodzieżowe. W gronie zawodników starszych do 16 roku życia zwyciężył Rafał Boryszewski, który pokonał Ludwika Ossowskiego 6:2 6:3. W gronie zawodników młodszych zwyciężył Kuba Bieżuński, który pokonał Joannę Tyszkę w trzech setach 10:2 10:3 10:2.

 

Szczegółowy terminarz imprez planowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe na okres letni dostępny w załączniku.

Odsłon: 4118
Komentarzy: 0
09:38, 08.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo