Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Tęcza JBB Łyse rozstrzelała Pełtę Karniewo

Nie było niespodzianki w spotkaniu 29 kolejki ligi okręgowej rozegranym w Karniewie. Piłkarze miejscowe Pełty musieli uznać wyższość lidera Tęczy JBB Łyse, ulegając aż 0:9. Trener Dariusz Narolewski w sobotnim meczu miał okazję, aby dać szanse gry zmiennikom.

Pierwsze trafienie na koncie Tęczy JBB w 28 minucie spotkania zapisał Piotr Magdaleński. Jeszcze przed przerwą kolejne bramki zdobyli Marek Cichy, Paweł Cekała i ponownie Piotr Magdaleński. W efekcie podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego prowadzili pewnie 4:0. Po zmianie stron kolejne dwa trafienia na swoim koncie zapisał Piotr Magdaleński.

W kolejnych minutach meczu kolejne trafienia na koncie gospodarzy zapisali Paweł Magdaleński, a także Piotr Kamionowski i Rafał Domian. Ostatecznie Tęcza JBB odniosła zwycięstwo 9:0 i w obecnym sezonie ma na swoim koncie już 128 goli.

W ostatnim starciu w obecnym sezonie ligi okręgowej podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego podejmą KS CK Troszyn. Derbowe starcie zostało zaplanowane na środę, 15 czerwca na godz. 17.30. Zapraszamy na stadion przy ulicy Topolowej.

Pełta Karniewo - Tęcza JBB Łyse 0:9 (0:4)
Bramki: Pi. Magdaleński 28. 44. 50. 60., Cichy 38., Cekała 40., Pa. Magdaleński 54., P. Kamionowski 65., Domian 66.

Pełta: Przewłocki - Ł. Świętorecki, Rutkowski, Konop, Czajkowski, Kubik, Rzewnicki, D. Świętorecki, Jackowski, Pustoła, Długołęcki (46. Kiljański)

Tęcza JBB: Jędraszczak - Sulkowski (46. Sowa), Cekała, Domian, Wargulewski (46. K. Kamionowski) - Pa. Magdaleński - Zalewski, Śnietka, Pi. Magdaleński, H. Kaliszewski - Cichy (46. P. Kamionowski)