« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mrozek i Woźniak najlepsi w Glebie (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem pary Piotr Mrozek - Kamil Woźniak zakończył się dwudniowy turniej tenisa ziemnego w grze podwójnej "Gleba Cup 2016". W zawodach rozegranych na pięknie położonym korcie nie zabrakło ciekawych batalii z udziałem zawodników z Ostrołęki i powiatu.


Turniej rozgrywany był z podziałem na grupy, a następnie ich zwycięzcy awansowali do półfinałów. W pierwszym z nich Adam Otłowski i Dariusz Terlikowski po emocjonującej batalii w dwóch setach musieli uznać wyższość Piotra Mrozka i Kamila Woźniaka 4:6 2:6.

 

W drugim starciu Wiesław Wyszkowski i Roman Dąbrowski przegrali pojedynek z Mateuszem Matyczakiem i Bogumiłem Podolakiem 3:6 1:6. W finale turnieju w grze podwójnej najlepiej dysponowany debel Piotr Mrozek - Kamil Woźniak odniósł zwycięstwo nad parą Mateusz Matyczak - Bogumił Podolak 6:3 6:4.

- Cieszymy się bardzo, że kolejny turniej cieszył się dużym zainteresowaniem i mogliśmy zaprezentować kolejny piękny tenisowy obiekt w powiecie ostrołęckim - podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Dziękujemy za gościnność Piotrowi Szczepankowi, który był gospodarzem zmagań czołowych w regionie par deblowych oraz dodatkowym sponsorom turnieju.Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe planuje kolejne turnieje tenisowe. Jedną z najbardziej oczekiwanych imprez są singlowe Mistrzostwa Kurpi, które zostały zaplanowane w dniach 2-3 lipca na obiekcie w Wykrocie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Deblowy Gleba Cup 2016 na korcie w Glebie (12.06.2016)

 

Odsłon: 4923
Komentarzy: 1
08:43, 14.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

super @ 11:29, 14.06.2016r. IP: *.*.233.13

Super, że tenis rozwija się także w powiecie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo