« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mrozek i Woźniak najlepsi w Glebie (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem pary Piotr Mrozek - Kamil Woźniak zakończył się dwudniowy turniej tenisa ziemnego w grze podwójnej "Gleba Cup 2016". W zawodach rozegranych na pięknie położonym korcie nie zabrakło ciekawych batalii z udziałem zawodników z Ostrołęki i powiatu.


Turniej rozgrywany był z podziałem na grupy, a następnie ich zwycięzcy awansowali do półfinałów. W pierwszym z nich Adam Otłowski i Dariusz Terlikowski po emocjonującej batalii w dwóch setach musieli uznać wyższość Piotra Mrozka i Kamila Woźniaka 4:6 2:6.

 

W drugim starciu Wiesław Wyszkowski i Roman Dąbrowski przegrali pojedynek z Mateuszem Matyczakiem i Bogumiłem Podolakiem 3:6 1:6. W finale turnieju w grze podwójnej najlepiej dysponowany debel Piotr Mrozek - Kamil Woźniak odniósł zwycięstwo nad parą Mateusz Matyczak - Bogumił Podolak 6:3 6:4.

- Cieszymy się bardzo, że kolejny turniej cieszył się dużym zainteresowaniem i mogliśmy zaprezentować kolejny piękny tenisowy obiekt w powiecie ostrołęckim - podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Dziękujemy za gościnność Piotrowi Szczepankowi, który był gospodarzem zmagań czołowych w regionie par deblowych oraz dodatkowym sponsorom turnieju.


Esprit

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe planuje kolejne turnieje tenisowe. Jedną z najbardziej oczekiwanych imprez są singlowe Mistrzostwa Kurpi, które zostały zaplanowane w dniach 2-3 lipca na obiekcie w Wykrocie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Deblowy Gleba Cup 2016 na korcie w Glebie (12.06.2016)

 

Odsłon: 4802
Komentarzy: 1
08:43, 14.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

super @ 11:29, 14.06.2016r. IP: *.*.233.13

Super, że tenis rozwija się także w powiecie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo