Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Korona lepsza od Nadnarwianki (zdjęcia, wideo)

Paweł Skarzyński

Bramka strzelona przez debiutanta Bartosza Gąskę zapewniła zwycięstwo Koronie w ostatnim starciu ligi okręgowej z Nadnarwianką Pułtusk. Środowe spotkanie na stadionie przy ulicy Witosa było trudnym starciem dla drużyny trenera Marcina Truszkowskiego.

Od pierwszych minut spotkania Nadnarwianka Pułtusk wysoko zawiesiła poprzeczkę. Obie drużyny z trudem dochodziły do kolejnych sytuacji strzeleckich. Pierwsza połowa meczu nie przyniosła zdobyczy bramkowych, za to duża ilość przewinień z obu stron przyniosła ponad dziesięć żółtych kartek i dwie czerwone.

W 78 minucie spotkania za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Paweł Dzbeński, a kolejne siedem minut później taka sama sytuacja miała miejsce w przypadku grającego trenera zespołu z Pułtuska Łukasza Zalewskiego.

Decydująca o losach meczu bramka padła w doliczonym czasie gry, a trafienie na swoim koncie zapisał debiutujący w zespole seniorów Bartosz Gąska. W efekcie gospodarze wygrali to spotkanie 1:0 i zdobyli bardzo cenne trzy punkty.

- Bardzo cieszymy się z wygranej, szczególnie, że dała nam na zakończenie sezonu trzecie miejsce - mówi Sebastian Szczechowiak. - To było trudne spotkanie do którego przystąpiliśmy bez kilka podstawowych zawodników, ale dobrze spisali się młodzi zawodnicy, którzy otrzymali szansę gry.

Korona Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0)
Bramki: Gąska 90.+2

Korona: Szczechowiak - Ludwiczak (58. Giers), Jastrzębski, Zięba (65. Szurnicki), Skarzyński (84. Obuchowicz) - Dzbeński, Górski, Gąska, Laska - Kowalczyk - Staszczuk

Spotkanie 30 kolejki ligi okręgowej: Korona Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk (15.06.2016)