« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

V Mistrzostwa Kurpi Open. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w piątej edycji Mistrzostw Kurpi, które zostaną rozegrane na kortach ziemnych w Wykrocie. Impreza przeprowadzona zostanie w Kurpiowskiej Krainie i dedykowana jest XX-leciu powstania Związku Kurpiów.


- V Mistrzostwa Kurpi będą miały szczególny charakter z kilku powodów - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. - Impreza będzie dedykowana XX jubileuszowi Związku Kurpiów i zostanie rozegrana na pięknie położonych kortach w Kurpiowskiej Krainie, która jest jednym z organizatorów imprezy. Uczestnicy walczyć będą o nagrody, których łączna pula wyniesie minimum 1500 złotych.

 

Głównym fundatorem nagród w zawodach jest Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, który po raz kolejny sprawuje patronat honorowy nad zawodami. Sponsorami dodatkowymi imprezy są: Związek Kurpiów, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB, Kurpiowska Kraina, Best Office, Cuba Libre, Pizzeria Da Grasso oraz siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad zawodami będzie sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Tytułu mistrza Kurpi broni Jordan Czapski z Olszewo-Borek, który w ubiegłorocznym finale po niezwykle zaciętej i emocjonującej batalii pokonał w dwóch setach Sylwestra Puchalskiego z Ostrowi Mazowieckiej 6:3 6:4. W ubiegłorocznej rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera wzięło udział 31 zawodników z kilkunastu miejscowości.

- Liczymy na duże zainteresowanie zawodami również w tym roku i udział zawodników m.in. Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży, Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, czy też Warszawy - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Mam nadzieję, że dopisze pogoda i przez dwa dni kibice będą świadkami wielu pasjonujących rywalizacji.


Lubudu

Impreza została zaplanowana na sobotę i niedzielę, 2-3 lipca w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. Zgłoszenia można dokonać pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo , do czwartku, 30 czerwca do godz. 15.00. Zestawienie par zostanie opublikowane w piątek, 1 lipca do godz. 12.00.

 

Organizatorzy przygotowali pakiety startowe dla pierwszych 32 zawodników, którzy zgłoszą swój udział w imprezie. Turniejowe mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów, jeśli organizator mistrzostw nie dokona zmian.

Odsłon: 3911
Komentarzy: 0
09:42, 26.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo