« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

V Mistrzostwa Kurpi Open. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w piątej edycji Mistrzostw Kurpi, które zostaną rozegrane na kortach ziemnych w Wykrocie. Impreza przeprowadzona zostanie w Kurpiowskiej Krainie i dedykowana jest XX-leciu powstania Związku Kurpiów.


- V Mistrzostwa Kurpi będą miały szczególny charakter z kilku powodów - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. - Impreza będzie dedykowana XX jubileuszowi Związku Kurpiów i zostanie rozegrana na pięknie położonych kortach w Kurpiowskiej Krainie, która jest jednym z organizatorów imprezy. Uczestnicy walczyć będą o nagrody, których łączna pula wyniesie minimum 1500 złotych.

 

Głównym fundatorem nagród w zawodach jest Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, który po raz kolejny sprawuje patronat honorowy nad zawodami. Sponsorami dodatkowymi imprezy są: Związek Kurpiów, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB, Kurpiowska Kraina, Best Office, Cuba Libre, Pizzeria Da Grasso oraz siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad zawodami będzie sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Tytułu mistrza Kurpi broni Jordan Czapski z Olszewo-Borek, który w ubiegłorocznym finale po niezwykle zaciętej i emocjonującej batalii pokonał w dwóch setach Sylwestra Puchalskiego z Ostrowi Mazowieckiej 6:3 6:4. W ubiegłorocznej rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera wzięło udział 31 zawodników z kilkunastu miejscowości.

- Liczymy na duże zainteresowanie zawodami również w tym roku i udział zawodników m.in. Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży, Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, czy też Warszawy - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Mam nadzieję, że dopisze pogoda i przez dwa dni kibice będą świadkami wielu pasjonujących rywalizacji.Impreza została zaplanowana na sobotę i niedzielę, 2-3 lipca w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. Zgłoszenia można dokonać pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo , do czwartku, 30 czerwca do godz. 15.00. Zestawienie par zostanie opublikowane w piątek, 1 lipca do godz. 12.00.

 

Organizatorzy przygotowali pakiety startowe dla pierwszych 32 zawodników, którzy zgłoszą swój udział w imprezie. Turniejowe mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów, jeśli organizator mistrzostw nie dokona zmian.

Odsłon: 3810
Komentarzy: 0
09:42, 26.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo