Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Tęcza JBB na remis z Orłem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w kolejnym sparingu w okresie przygotowawczym zremisowali z Orłem Kolno 1:1. W spotkaniu trener Dariusz Narolewski mógł skorzystać w sumie z 24 zawodników, w tym zawodników testowanych, którzy aspirują do gry na Topolowej.

Jedyną bramkę dla niebiesko-granatowych strzelił Piotr Magdaleński, który podczas letnich sprawdzianów prezentuje wysoką formę. Dla piłkarzy z Topolowej był to już czwarty mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do nowego sezonu, który po raz pierwszy w blisko dwudziestoletniej historii drużyna seniorów spędzi w IV lidze mazowieckiej.

W pierwszym meczu kontrolnym Tęcza JBB w mocno osłabionym składzie uległa Olimpii Zambrów 0:5, a następnie Ruchowi Wysokie Mazowieckie 1:2. W kolejnych meczu Tęcza JBB Łyse pokonała Wissę Szczuczyn 3:1.

W planach piłkarze z Topolowej mają jeszcze mecze kontrolne z Koroną Ostrołęka, KS CK Troszyn i MKS Małkinia. Spotkanie z MKS Przasnysz planowane na 30 lipca nie dojdzie do skutku ze względu na inauguracyjny mecz z tym zespołem w IV lidze, już 6 sierpnia.

Tęcza JBB Łyse - Orzeł Kolno 1:1 (0:0)
Bramka dla Tęczy JBB: Pi. Magdaleński

Tęcza JBB (pierwsza połowa): Radczenko, K. Kamionowski, Domian, Prusinowski, Zygmunt - Sowa, Korytkowski, P. Kamionowski - Wargulewski, M. Kaliszewski - Cichy

Tęcza JBB (druga połowa): Jędraszczak - Kardaś, zawodnik testowany, Zalewski, Cendrowski - Pi. Magdaleński, Pa. Magdaleński, K. Szymański, Sokołowski, H. Kaliszewski, Chorążewicz oraz Grzyb, Śnietka

Sparing JBB Łyse - Orzeł Kolno (19.07.2016)