« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szkolenie OST również dla dorosłych (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z Miastem Ostrołęka oraz Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej przygotowało specjalne treningi dla dorosłych. Do zajęć przystąpiły dwie grupy szkoleniowe.


- Wzorem ubiegłego sezonu nastąpił podział na grupę kobiet i mężczyzn - mówi prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Cieszymy się z faktu, że kolejny rok z rzędu możemy zrealizować szkolenie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tenisem ziemnym.

 

Przyszli tenisiści mają za sobą już tydzień zajęć, które prowadzą instruktorzy Jakub Nosek i Daniel Dąbrowski na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa w Ostrołęce.


JBB

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w kolejnych turniejach tenisowych organizowanych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W dniach 6-7 sierpnia rozegrany zostanie turniej singlowy o puchar i nagrody ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego. W dniach 20-21 sierpnia rozegrane zostaną mistrzostwa powiatu ostrołęckiego na kortach w Wykrocie.

 

Zobacz zdjęcia:
Zajęcia Wakacyjnej Szkoły Tenisa w Ostrołęce (27.07.2016)

 

Odsłon: 3791
Komentarzy: 0
10:21, 31.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo