« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szkolenie OST również dla dorosłych (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z Miastem Ostrołęka oraz Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej przygotowało specjalne treningi dla dorosłych. Do zajęć przystąpiły dwie grupy szkoleniowe.


- Wzorem ubiegłego sezonu nastąpił podział na grupę kobiet i mężczyzn - mówi prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Cieszymy się z faktu, że kolejny rok z rzędu możemy zrealizować szkolenie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tenisem ziemnym.

 

Przyszli tenisiści mają za sobą już tydzień zajęć, które prowadzą instruktorzy Jakub Nosek i Daniel Dąbrowski na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa w Ostrołęce.


Lubudu

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w kolejnych turniejach tenisowych organizowanych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W dniach 6-7 sierpnia rozegrany zostanie turniej singlowy o puchar i nagrody ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego. W dniach 20-21 sierpnia rozegrane zostaną mistrzostwa powiatu ostrołęckiego na kortach w Wykrocie.

 

Zobacz zdjęcia:
Zajęcia Wakacyjnej Szkoły Tenisa w Ostrołęce (27.07.2016)

 

Odsłon: 3875
Komentarzy: 0
10:21, 31.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo