Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Tęcza JBB zbiła Rzekuniankę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w ostatnim sparingowym spotkaniu przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek ligi okręgowej pokonali Rzekuniankę Rzekuń 8:2. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w całym meczu mogli odnieść wyższe zwycięstwo.

Już w trzynastej sekundzie meczu po błędzie obrony w świetnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Adrian Wołejszo i pokonał Adriana Jędraszczaka. Cztery minuty później wyrównał z rzutu karnego Marek Kaliszewski, a na prowadzenie zespół wyprowadził Marek Cichy.

Kolejną bramkę na koncie Tęczy JBB zapisał Mateusz Sokołowski. W 29. minucie meczu samobójcze trafienie zaliczył Tomasz Babicz i Tęcza prowadziła już 4:1. Przed przerwą drugie trafienie dla Rzekunianki zaliczył Łukasz Choroszewski po strzale z rzutu karnego.

Po zmianie stron na boisku pojawiła się druga jedenastka gospodarzy desygnowana do gry przez trenera Dariusza Narolewskiego. Bramki strzelali od tej pory już tylko niebiesko-granatowi. Do siatki rywali trafili: Dariusz Korytkowski, dwukrotnie Krzysztof Szymański i Mateusz Pełtak.

Tęcza JBB Łyse miała rozegrać także drugie spotkanie kontrolne z MKS Małkinia, ale nie doszło do skutku, bo goście nie zdołali zebrać meczowej kadry. Pierwsze spotkanie nowego sezonu podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego czeka w starciu z MKS Przasnysz. Mecz już w sobotę, 6 sierpnia o godz. 11.00.

Tęcza JBB Łyse - Rzekunianka Rzekuń 8:2 (4:2)
Bramki: Kaliszewski 5.(k), Cichy 6. Sokołowski 16. Babicz 29.(s), Korytkowski 53. Szymański 67. 84. Pełtak 88.(k) - Wołejszo 1. Choroszewski 39.(k)

Tęcza JBB: Jędraszczak - Wargulewski, K. Kamionowski, Prusinowski, Domian - Pa. Magdaleński. P. Kamionowski, Sokołowski, Sowa, M. Kaliszewski, Cichy oraz po przerwie: Radczenko - Cendrowski, Zalewski, Kardaś, Sulkowski, Pełtak, Korytkowski, Bałdyga, Szymański, Chorążewicz, Pi. Magdaleński

Rzekunianka: Tyszka - Olbryś, Wysocki, Babicz, R. Załęski, Wierzbowski, Gontarz, Wołejszo, IL, Płaszczyński, Pędzich, Podgajny, Gut, Choroszewski, Dąbrowski, Kowalski, Rzeszot

Spotkanie sparingowe: Tęcza JBB Łyse - Rzekunianka Rzekuń (31.07.2016)