Czwartek, 2 maja 2024 r., imieniny Zygmunta, Atanazego, Anatola

Tęcza JBB na remis z MKS Przasnysz (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse na inaugurację rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zremisowali z drugim zespołem minionego sezonu MKS Przasnysz 2:2. Spotkanie ze względu na remont stadionu przy ulicy Topolowej w Łysych zostało rozegrane w Ostrołęce.

Świetnie przygotowana płyta stadionu przy ulicy Witosa sprzyjała przeprowadzeniu dobrego widowiska. Już w piątej minucie meczu prowadzenie gościom zapewnił Artur Gawęda, który wykorzystał fatalny błąd Adriana Jędraszczaka.

W kolejnych minutach meczu gospodarze starali się odrobić straty, ale to przasnyszanie po szybkiej kontrze zdobyli drugą bramkę. Tym razem piłka trafiła do świetnie ustawionego Michała Pragacza, który zdobył drugą bramkę dla drużyny prowadzonej przez trenera Wiktora Pełkowskiego.

Niebiesko-granatowi nie poddali się i przystąpili do odrabiania strat. W 38 minucie gry na listę strzelców wpisał się Marek Cichy, po świetnym podaniu od Mateusza Sowy. Jeszcze przed przed przerwą Marek Cichy zdobył drugiego gola. Tym razem wykorzystał akcję wypracowaną przez Daniela Wargulewskiego i Mateusza Sowę.

W drugiej połowie spotkania inicjatywę przejęli podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego i mogli pokusić się o strzelenie trzeciego gola. Szanse na objęcie prowadzenia mieli także piłkarze z Przasnysza, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Tęcza JBB Łyse - MKS Przasnysz 2:2 (2:2)
Bramki: Cichy 38. 44. - Gawęda 5. M. Pragacz 26.

Tęcza JBB: Jędraszczak - K. Kamionowski, Prusinowski, Domian, Zygmunt - Wargulewski (70. Pa. Magdaleński), Korytkowski (90. Pi. Magdaleński), Sowa, P. Kamionowski (60. Sokołowski), M. Kaliszewski - Cichy

Przasnysz: Szymański - Chełchowski (65. J. Wróblewski), Butryn, Grędziński, Kurzyński, Ł. Wróblewski (81. Urbański), Rutkowski (72. T. Pragacz), M. Pragacz, Smoliński, Zakrzewski, Gawęda (67. Kosiorek)

Spotkanie 1. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej: Tęcza JBB Łyse - MKS Przasnysz (6.08.2016)

Odsłon: 12608