Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Kaliszewski strzela, ale Tęcza bez punktów

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w spotkaniu 4 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej grupy północnej ulegli zespołowi KS Łomianki na wyjeździe 1:3. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w obecnym sezonie wciąż nie odnieśli zwycięstwa, zdobywając dwa punkty.

Początek meczu był obiecujący, bo już w dziewiątej minucie gry bramkę zdobył Marek Kaliszewski i wyprowadził niebiesko-granatowych na prowadzenie. Niestety w kolejnych minutach meczu inicjatywę przejęli gospodarze, którzy zdobyli wyrównującą jeszcze w pierwszej odsłonie meczu za sprawą Mateusz Sołtysa.

Po zmianie stron kolejną zdobył Mateusz Sołtys i wyprowadził zespół z Łomianek na prowadzenie. Po raz kolejny Andrij Radczenko musiał skapitulować w 62 minucie meczu po trafieniu Mateusza Kowalskiego. Tęcza starała się odrobić straty, ale nie zdołała wykorzystać w drugiej odsłonie meczu żadnej ze stworzonych przez siebie sytuacji.

Kolejne spotkanie piłkarzy Tęczy JBB Łyse czeka już w środę, 24 sierpnia. Rywalem będzie Hutnik Warszawa. Na mecz zapraszamy na stadion przy ulicy Witosa o godz. 17.30.

KS Łomianki - Tęcza JBB Łyse 3:1 (1:1)
Bramki: Sołtys 37. 54. Kowalski 62. - Kaliszewski 9.

Tęcza JBB: Radczenko - Chorążewicz (75. Pi. Magdaleński), Domian, Zygmunt, K. Kamionowski - Wargulewski (65. Pa. Magdaleński), Sowa (78. Grzyb), Korytkowski, P. Kamionowski (65. Sokołowski), M. Kaliszewski - Cichy

Odsłon: 6114
Komentarzy: 19
06:00, 21.08.2016r.

ULKS zatrzymany (zdjęcia)

Piłkarze z Ołdaki mieli na koncie dwie wygrane z rzędu. Podopieczni Andrzeja Laskowskiego pokonali 6:0 GKS Gumino oraz przed tygodniem 3:1 Kryształ Glinojeck. Co ważne, oba triumfy odnieśli na wyjazdach.

Olek Dmochowski strzelił w urodziny. I to trzy razy!

Rzekunianka Rzekuń powetowała sobie ubiegłotygodniową porażkę 0:3 z Wkrą Żuromin. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego ograli 3:1 Konopiankę Konopki. Bohaterem został solenizant - Aleksander Dmochowski.

Mamy fotki z meczu KS CK Troszyn - Wilga Garwolin (zdjęcia)

Zespół KS CK wygrał po raz siedemnasty w sezonie, a dziesiąty w roli gospodarzy. Podopieczni Michała Złotkowskiego utrzymują się w czołówce IV ligi. W sobotnim spotkaniu poradzili sobie z Wilgą Garwolin.

Troszynianie nie zamierzają się zatrzymywać (zdjęcia)

KS CK Troszyn z Wilgą. Matusiak: Bez kolegów nie byłoby hat-tricka

Przed piłkarzami Michała Złotkowskiego spotkanie z Wilgą Garwolin. Początek o godz. 14:00. Przed tygodniem troszynianie nie dali szans KS-owi Raszyn. Wygrali 9:0, odnosząc najwyższe zwycięstwo w historii czwartoligowych rozgrywek.

bida @ 06:33, 21.08.2016r. IP: *.*.157.11

Po pierwsze jak można wygrać mecz z Chorążewiczem, który sobie nie radził w Krasnym a gdzie mowa 4liga. Po drugie trener robi zmiany dopiero jak już się przegrywa 3-1. żal

el polaako @ 07:53, 21.08.2016r. IP: *.*.182.30

Fc Kiełbasy do spadku!!

wierni fani @ 08:02, 21.08.2016r. IP: *.*.52.23

za nami dopiero cztery kolejki, więc trzeba zachować spokój... rzeczywistość jest taka, że ta drużyna potrzebuje czasu, aby się zgrać w IV lidze i lepiej grać. To nie okręgówka.

Zawodnik @ 11:30, 21.08.2016r. IP: *.*.64.14

Do bida :Chorąźewicz jest niezły , głupoty piszesz.

wartburg @ 11:34, 21.08.2016r. IP: *.*.27.109

paróweczki do spadku i przestańcie płacić mediom za pisanie bo wszyscy wiedza że tu to tylko artykuły sponsorowane o tym klubiku są

Gość @ 12:11, 21.08.2016r. IP: *.*.26.55

Emil super gość.

kibic @ 12:40, 21.08.2016r. IP: *.*.120.150

a gdzie wypowiedzi trenera? w okregowce tak ladnie sie wypowiadal:)

duy @ 13:30, 21.08.2016r. IP: *.*.23.44

Przed sezonem " wielkie halo", a tu kolejna wtopa.Okręgówka czeka.Drużyna oparta na jednym zawodniku.

maniek @ 15:03, 21.08.2016r. IP: *

Po co te nerwy.4 liga jest mocna.porażki się zdarzaja

Adam @ 15:30, 21.08.2016r. IP: *.*.121.19

Jak mozesz wygrac mecz jak polowa druzyny śpi . Nie masz szans panie i panowie. Albo każdy daje z siebie 100% albo moczymy każdy mecz. Głowy do góry panowie, uwierzcie w siebie bo to jest bardzo wazne !!!!

Kibic Grocha @ 15:32, 21.08.2016r. IP: *.*.115.40

jak sie przyzwyczaja od samego poczatku na wpierd...l to pozniej nie bedzie juz tak bolalo tylko stanie sie to normalne

kibic @ 15:50, 21.08.2016r. IP: *

Nie rozumiem. Przecież zdominowali okręgowej a tu 2 pkt w 4 meczach.grać zapomnieli?

8t8 @ 16:36, 21.08.2016r. IP: *.*.143.136

bedzie dobrze.a jak bedzie trzeba w przerwie zimowej dojdzie ze 4 i sie utrzymaja.tak na oko to srodek pola chyba zawodzi ciezko teczy wyjsc z pod wlasnej bramki dlatego malo sytulacji podbramkowych malo stalych fragmentow na polowie rywala cichy i kaliszewski musza dostac ta pilke zeby strzelic

kibic @ 18:10, 21.08.2016r. IP: *.*.186.90

Jak można wygrać mecz jednym zawodnikiem Markiem Kaliszewskim jak połowa graczy to połamańce którzy ważą po 50 kg. takich w takiej lidze się Miażdży to nie jest liga dla dzieci.... Tu trzeba zawodników twardo stapajacych po boisku którzy gryzą murawę za zwycięstwo a nie jakiś koślawców.. Teraz widać że każdy przybysz do TECZY gra tylko dla kasy... WYPAD Z NIMI... niech wrócą starzy zawodnicy na dogodnych warunkach którzy godnie reprezentowali te barwy... Przybysze. Precz....

jurek @ 19:26, 21.08.2016r. IP: *

Ale kto ma wrócić?

do kibic @ 20:21, 21.08.2016r. IP: *.*.52.191

pewnie, a kogo proponujesz do powrotu? kto nadaje się z nich na IV ligę?

piekarz z dylewa @ 07:13, 22.08.2016r. IP: *.*.232.218

A dlaczego tecza nie gra na swoim boisku?

były @ 09:24, 22.08.2016r. IP: *.*.2.174

to jest czwarta liga mazowiecka- niektórzy zawodnicy już mieli do czynienia z nią,więc nie powinni być zdziwieni porażkami.Szacunek dla Marka Kalisza,to jest ten poziom

ksp @ 14:48, 24.08.2016r. IP: *.*.53.145

panowie trenerzy . smieszne grajki , zazdrosnicy ... rzadko pisaliscie jak przegrywali.