Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Tęcza JBB lepsza od Troszyna (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse świetnie radzą sobie w rozgrywkach ligi okręgowej trampkarzy. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Gwiazdy pokonali KS CK Troszyn w derbowym starciu 5:2. To już trzecie z rzędu zwycięstwo niebiesko-granatowych w obecnym sezonie.

W starciu rozegranym na bocznym boisku przy ulicy Topolowej w Łysych w pierwszej odsłonie meczu gospodarze mieli znaczną przewagę. Już w 3. minucie meczu na listę strzelców wpisała się Amelia Małż. W kolejnych minutach spotkaniach goście prowadzenie przez trenera Adriana Cesarskiego odpowiedzieli trafienie Radosława Roickiego.

To jednak Tęcza JBB stwarzała z minuty na minutę coraz więcej sytuacji strzeleckich i w 24. minucie spotkania zdobyła kolejnego gola za sprawą Macieja Krajewskiego. Dwie minuty później było już 3:1, a tym razem strzałem z rzutu karnego na listę strzelców wpisał się Dominik Stachelek.

Jeszcze przed przerwą drugą bramkę w meczu zdobyła Amelia Małż. Tym razem niezwykle utalentowana zawodniczka pięknym strzałem z rzutu wolnego wpisał się na listę strzelców. Po zmianie stron piątego gola dla gospodarzy zdobył Maciej Krajewski, a dla gości drugą bramkę zdobył Radosław Roicki.

Ostatecznie na boisku przy ulicy Topolowej piłkarze Tęczy JBB Łyse odnieśli zwycięstwo 5:2. Kolejne spotkanie w rundzie jesiennej podopieczni trenera Tomasza Gwiazdy rozegrają z UKS Narew Ostrołęka.

Tęcza JBB Łyse - KS CK Troszyn 5:2 (4:1)
Bramki: Małż 3. 30. Krajewski 24. 52., Stachelek 26.(k) - Radosław Roicki 22. 59.

Spotkanie 3 kolejki ligi okręgowej trampkarzy: Tęcza JBB Łyse - KS CK Troszyn (2.09.2016)