Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Sokołowski katem Delty Słupno (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali Deltę Słupno 4:1. Losy konfrontacji rozstrzygnęły się w ostatnich minutach spotkania.

W pierwszej odsłonie meczu to gospodarze stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje strzeleckie, których na gola nie zdołali zamienić Dariusz Korytkowski i Mateusz Sokołowski. Goście mieli duży problem, aby przedostać się pod bramkę strzeżoną przez Andrija Radczenkę i stworzyć sytuacje strzeleckie.

Po zmianie stron worek z bramkami się otworzył. W 50 minucie spotkania pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Damian Surmak i goście objęli prowadzenie. W kolejnych minutach meczu niebiesko-granatowi starali się doprowadzić do wyrównania i dopięli swego dwadzieścia minut później.

Bramkę zdobył wprowadzony kwadrans po przerwie Piotr Magdaleński. W kolejnych minutach meczu obie drużyny szybkimi akcjami starały się stworzyć zagrożenie pod bramką rywali. W 85 minucie gry świetną akcję przeprowadzili gospodarze, Dariusz Korytkowski dograł piłkę do Mateusza Sokołowskiego, a ten w trudnej sytuacji w polu karnym obrócił się i skierował piłkę do bramki rywali.

Dwie minuty później ten sam zawodnik wykorzystał błąd golkipera gości i zdobył kolejną bramkę. Wynik meczu w ostatniej minucie meczu ustalił Rafał Domian. Ostatecznie Tęcza JBB odniosła efektowne zwycięstwo 4:1 i zapisała na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów.

Tęcza JBB Łyse - Delta Słupno 4:1 (0:0)
Bramki: Pi. Magdaleński 70., Sokołowski 85. 87., Domian 90. - Surmak 50.

Tęcza JBB: Radczenko - Sulkowski, Pełtak, Prusinowski, Wargulewski (79. K. Kamionowski) - M. Kaliszewski, Sowa, P. Kamionowski (62. Pi. Magdaleński), Korytkowski (86. Domian), Pa. Magdaleński (71. Szymański) - Sokołowski

Spotkanie 9 kolejki IV ligi mazowieckiej: Tęcza JBB Łyse - Delta Słupno (11.09.2016)

Odsłon: 12422