Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Derby w Baranowie dla Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w derbowym spotkaniu pokonali na wyjeździe Świt Baranowo 2:1. Bramkę na miarę trzech punktów w 88 minucie spotkania strzelił Mateusz Gocłowski i zapewnił triumf podopiecznym trenera Łukasza Załęskiego.

Wynik spotkaniu w szóstej minucie gry otworzył Marcin Gładek. Trzy minuty później wyrównał Paweł Lutrzykowski. W całym spotkaniu obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji strzeleckich, ale brakowało skuteczności. Kluczowa akcja meczu została przeprowadzona w 88 minucie gry, a Mateusz Gocłowski nie zmarnował dobrej okazji do wpisania się na listę strzelców.

W innym spotkaniu A klasy Kurpik Kadzidło podzielił się punktami z Orłem Sypniewo przy remisie 2:2. Bramki dla gospodarzy strzelili Konrad Mamiński i Mateusz Mamajek. Dla gości z Sypniewa Artur Rawa i Daniel Dworecki.

Spotkanie 4 kolejki A klasy: Świt Baranowo - Rzekunianka Rzekuń (10.09.2016)