Sobota, 27 kwietnia 2024 r., imieniny Teofila, Zyty, Żywisława

KS CK Troszyn na remis z Wkrą Żuromin

Piłkarze KS CK Troszyn w wyjazdowym spotkaniu 7 kolejki rozgrywek ligi okręgowej zremisowali z Wkrą Żuromin 2:2. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego świetnie rozpoczęli spotkanie, ale sytuację skomplikowała czerwona kartka dla Kamila Dzwonkowskiego.

Już w dziewiątej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Daniel Chromik. Kwadrans później kolejną bramkę zdobył Artur Abramczyk. W kolejnych minutach meczu trwała zacięta batalia, a obie drużyny starały się stworzyć okazje do strzelenia bramek.

W 38 minucie spotkania gospodarze zdobyli kontaktową bramkę za sprawą Bartosza Żelaznego, który pokonał Adriana Drężka. Sytuacja skomplikowała się pięć minut później, kiedy to za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę plac gry musiał opuścić Kamil Dzwonkowski.

Esprit

Po zmianie stron mimo gry w dziesiątkę KS CK Troszyn ambitnie się bronił i był bliski odniesienia zwycięstwa. Niestety w 87 minucie gry do wyrównania doprowadził Arkadiusz Narewski i Troszyn musiał zadowolić się jednym punktem. Kolejne spotkanie podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozegrają z Wkrą Sochocin. Mecz zaplanowany na sobotę, 24 września na godz. 16.00.

Wkra Żuromin - KS CK Troszyn 2:2 (0:2)
Bramki: Żelazny 38., Narewski 87. - Chromik 9., A. Abramczyk 24.

Troszyn: Drężek - Dzwonkowski, Grochocki, Sakowski, Kopeć (75. Parzych), Grabowski, (82. Kaczyński), A. Abramczyk, M. Kaczyński, Gutowski, Bałazy (57. Dąbrowski)