Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Rzekunianka z Kurpikiem na remis (zdjęcia, wideo)

Derbowe starcie Rzekunianki Rzekuń z Kurpikiem Kadzidło zakończyło się podziałem punktów. Kibice zebrani na boisku przy ulicy Miłej w Rzekuniu obejrzeli bardzo ciekawą konfrontację i sześć strzelonych bramek. Obejrzyj materiał filmowy.

Wynik spotkania w szesnastej minucie meczu otworzył Bartosz Pędzich. Niespełna kwadrans później wyrównał Nikodem Grabowski. Kolejne pięć minut później gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą Rafała Płaszczyńskiego. Jeszcze przed przerwą Szymon Samsel wyrównał stan meczu strzałem z rzutu wolnego.

Po zmianie stron po raz trzeci na prowadzenie Rzekuniankę wyprowadził Paweł Lutrzykowski. Dla Kurpika kolejną bramkę strzelił Karol Antoszewski i spotkanie ostatecznie zakończyło się podziałem punktów. Z pewnością to wynik, który nie zadowala żadnej z drużyn.

W innym spotkaniu A klasy Świt Baranowo zatrzymał rozpędzonego lidera i głównego faworyta do awansu PAF Płońsk, remisując 1:1. Jedyną bramkę w tej konfrontacji zdobył Rafał Ogonowski.

Spotkanie derbowe 5 kolejki A klasy: Rzekunianka Rzekuń - Kurpik Kadzidło (18.09.2016)

10:15, 19.09.2016r.

Mamy fotki z meczu KS CK Troszyn - Wilga Garwolin (zdjęcia)

Zespół KS CK wygrał po raz siedemnasty w sezonie, a dziesiąty w roli gospodarzy. Podopieczni Michała Złotkowskiego utrzymują się w czołówce IV ligi. W sobotnim spotkaniu poradzili sobie z Wilgą Garwolin.

Troszynianie nie zamierzają się zatrzymywać (zdjęcia)

KS CK Troszyn z Wilgą. Matusiak: Bez kolegów nie byłoby hat-tricka

Przed piłkarzami Michała Złotkowskiego spotkanie z Wilgą Garwolin. Początek o godz. 14:00. Przed tygodniem troszynianie nie dali szans KS-owi Raszyn. Wygrali 9:0, odnosząc najwyższe zwycięstwo w historii czwartoligowych rozgrywek.

Nowy trener przed debiutem. Szymański: Przede mną ogromne wyzwanie

Przed piłkarzami z Myszyńca spotkanie wyjazdowe z GKS-em Łyse. Dzisiaj o godz. 16:00 początek starcia derbowego. Bartnik po raz pierwszy wystąpi pod wodzą nowego trenera. W ostatnich dniach Krzysztof Szymański zastąpił Adriana Wajdę.

Który kolega będzie górą, czyli KS CK Troszyn gra z Wilgą

Przed zespołem z Troszyna mecz przed własną publicznością. Przed tygodniem Edgardo Ruiz i spółka roznieśli KS Raszyn. Strzelili aż dziewięć goli. Teraz zadanie będzie trudnieje. KS CK zmierzy się z Wilgą Garwolin.

Ben Hasik @ 12:16, 19.09.2016r. IP: *.*.54.45

Himek musi przeprowadzic rozmowe z dwom srodkowymi obroncami bo to byla tragedia co sie machali na filmiku. Kazda pilka do wybicia i zablokowania

Kacyniaki @ 20:20, 19.09.2016r. IP: *.*.95.42

Kacyniaki kopara opadła jaką grę prezentuje Kurpik na jesieni? Z wami statystyki były zupełnie odwrotne. Co się dziwić smakosz nigdy nie będzie piłkarzem!! Cebul o bilans bramkowy Kurpika się nie martw bo w chwili obecnej macie już dwie porażki na początku sezonu a mecze z najlepszymi drużynami dopiero przed wami( Korona, Nadnarwianka,Krasne, Nasielsk, Nowe Miasto)!!

Kibic Grocha @ 01:29, 20.09.2016r. IP: *.*.147.208

Żal mi Cie kolego

Sebastian Kaczyński @ 19:12, 21.09.2016r. IP: *.*.134.82

Przepraszam, Ale to nie były chipsy lecz paluszki " lajkonik " . Pozdrawiam; )

xoxox @ 10:04, 22.09.2016r. IP: *.*.68.63

ten rzekun ma slabych napastnikow strzelili tylko 3 bramki, ka kurpik gral 3 oborncami z tylu tylko caly mecz