Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Rzekunianka uległa Konopiance (zdjęcia, wideo)

Nieoczekiwanej porażki w rozgrywkach A klasy doznali piłkarze Rzekunianki Rzekuń, którzy w starciu ósmej kolejki ulegli Konopiance Konopki 2:3. Po pierwszej połowie meczu prowadzili goście 2:0 po bramkach strzelonych przez Daniela Lisa.

Po zmianie stron goście zdobyli trzeciego gola i było już wiadomo, że Rzekuniance trudno będzie powalczyć o kolejne punkty. W kolejnych minutach spotkania podopieczni trenera Łukasza Załęskiego zdobyli bramki za sprawą Radosława Wierzbowskiego i Łukasza Choroszewskiego. Ostatecznie mecz kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Bartłomieja Jezierskiego.

Efektowne zwycięstwo przed własną publicznością odnieśli za to piłkarze Kurpika Kadzidło, którzy rozbili Koronę Karolinowo 5:1. Świt Baranowo przed własną publicznością zremisował z Mazowszem Jednorożec 1:1.

Spotkanie 8 kolejki A klasy: Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki (1.10.2016)