Wtorek, 30 kwietnia 2024 r., imieniny Katarzyny, Mariana, Lilii

Zacięta batalia o punkty w rozgrywkach B klasy

Wiele wskazuje na to, że w obecnym sezonie kilka zespołów może włączyć się do walki o awans do A klasy. Obecnie liderem w najniższej klasie są piłkarze KS Pniewo, który mają rozegrane jedno spotkanie więcej od GKS Andrzejewo, przy równej liczbie punktów.

Dużo emocji wzbudziło spotkanie w Goworowie, gdzie w derbowym starciu miejscowy Orz pokonał Kurpik II Kadzidło 1:0. Bramkę na miarę trzech punktów zdobył Sylwester Gąsiorowski.

Emocji nie zabrakło w spotkaniu rozegranym w Lelisie, gdzie miejscowy GLKS podzielił się punktami z WKS Mystkówiec Stary 3:3. Dwie Bramki dla gospodarzy zdobył Damian Prusaczyk, a jedną dołożył Konrad Gontarz.

Wysokiej porażki doznali piłkarze Bartnika Myszyniec, którzy tym razem ulegli na wyjeździe GUKS Krasnosielc 0:4. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego wszystkie bramki stracili w ostatnich dwudziestu minutach meczu.

08:59, 12.10.2016r.

Ale ścisk w czołówce IV ligi. KS CK Troszyn jeszcze namiesza? (zdjęcia)

Za piłkarzami 25. kolejka w najwyższej klasie rozgrywkowej w województwie mazowieckim. Zespół z Troszyna poradził sobie z Wilgą Garwolin. Podopieczni Michała Złotkowskiego wygrali 2:0, odnosząc siedemnastą wygraną w sezonie. Nasi tracą do lidera zaledwie cztery punkty.

Radość w Rzekuniu. Smutek w Ołdakach i Kadzidle (zdjęcia)

Zespół Rzekunianki poradził sobie z Konopianką. Po dwóch wygranych z rzędu ULKS Ołdaki musiał uznać wyższość rywali. Porażkę zanotował również Kurpik Kadzidło, który przegrał z ekipą z Ojrzenia.

Orz. Nie tak miało być

Kolejna wpadka zespołu z Goworowa. Podopieczni Bartosza Dziełaka przegrali 0:3 z Pełtą Karniewo. Dla naszych to siódma porażka w sezonie. W tym momencie ekipa traci pięć punktów do miejsca dającego awansu. Koniec sezonu coraz bliżej....

Dwa wyniki dwucyfrowe w Klasie A! Derby dla GKS-u Łyse

Piłkarze Klasy A rozegrali 19. kolejkę. Dwie ekipy miały powody do zadowolenia. GKS Łyse pokonał 5:1 Bartnik Myszyniec. Narew II przywiozła trzy punkty po zwycięstwie 3:0. Świt Baranowo musiał uznać wyższość Mławianki II Mława.

Narew. Kolejny sezon w V lidze

Czarna niedziela na boisku "Czarnych Koszul". Piłkarze z Ostrołęki wybrali się do Warszawy na bój z niżej notowaną Polonią II Warszawa. Rywale wygrali 4:1. Narew zanotowała szóstą porażkę w tabeli.

kibic @ 10:47, 12.10.2016r. IP: *.*.9.64

W ta niedzielę się dużo wyjaśni i będzie pewny krok w stronę lidera pytanie andrzejewo czy mystkowiec

ce @ 13:28, 12.10.2016r. IP: *.*.237.83

ale Myszyniec gra po spadku... Andrzejewo wydaje sie najmocniejsze, Mystkówiec to jedynie na swoim pożal sie Boże boisku

v @ 14:50, 12.10.2016r. IP: *.*.2.27

jednego zawodnika nie ma i nie ma bartnika
wiadomo o kim mowa

Zawodnik @ 16:33, 12.10.2016r. IP: *.*.34.116

Mystkowiec ma taki sam bilans u siebie jak i na wyjezdzie

Lego @ 06:54, 13.10.2016r. IP: *.*.67.240

Kto to pisze ?? Guks w pierwszej połowie strzelił bramkę więc jak mógł strzelic bramki w ostatnich dwudziestu minutach 4 gole ?? Bartnik naprawdę grał dobrze . W pierwszej połowie Guks miał moze z 4 akcje a Bartnik przynajmniej 10 . Ale druga połowa to już inna historia :)

kibic bartnika @ 12:32, 13.10.2016r. IP: *.*.11.25

Myślę że chodzi o Marka Lisa bramkarza Bartnika , bo obecny to nic nie broni , równie dobrze Bartnik może grać teraz bez bramkarza, a to samo będzie :-)))najsłabszy bramkarz w historii myszynieckiej piłki.Myszyniec ma bramkarza juniorów który dobrze broni i moze już grac w seniorach , ale trener woli wystawiać laika który nie ma pojecia o bronieniu , to jest jakiś sabotaż i nóż w plecy nam kibicom .O tak słaba forme Bartnika nic innego tylko wina trenera

obserwator @ 14:22, 13.10.2016r. IP: *.*.84.57

Trener Bartnika do zwolnienia juz powinno to byc zrobione po meczu z Wasewem. Zawalil mecz i teraz sie beda kopac w B klasie.

XDXDXDXD @ 14:54, 13.10.2016r. IP: *.*.118.137

Kurna mać żenada !!!
Masakra z tym klubem

hahahahah @ 14:57, 13.10.2016r. IP: *.*.118.137

Młody zawodnik nie dostaje do gry nawet 45 minut a gra lepiej niz Ci niby " doświadczeni" zawodnicy

Do kibic bartnika @ 13:24, 14.10.2016r. IP: *.*.130.231

Przy tych 4 bramkach dla Krasnosielca bramkarz nie miał nic do powiedzenia wiec nie oceniajcie jak nie było was na meczu. Najsłabszy bramkarz w historii? Chyba sobie jaja robisz . To jest najlepszy bramkarz w historii :)

xd @ 16:13, 14.10.2016r. IP: *.*.45.51

Najlepszy bramkarz w histori nie gra juz:)

Gaulty @ 09:44, 07.12.2019r. IP: *.*.210.28