Sobota, 27 kwietnia 2024 r., imieniny Teofila, Zyty, Żywisława

KS CK Troszyn poległ z starciu z Soną Nowe Miasto

Piłkarze KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu 14 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli na wyjeździe Sonie Nowe Miasto 0:4. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego już od siódmej minuty spotkania rywalizowali w dziesiątkę.

W pierwszej minucie meczu w Nowym Mieście bramkę zdobył Konrad Pogórski. W siódmej minucie spotkania czerwoną kartkę otrzymał golkiper drużyny z Troszyna Adrian Drężek. W kolejnych minutach spotkania na listę strzelców wpisali się Łukasz Mudzikowski i Artur Abramczyk, który pokonał własnego bramkarza Marcina Zawojka.

W drugiej połowie spotkania na listę strzelców wpisał się jeszcze Mariusz Wojeński i przypieczętował pewne zwycięstwo gospodarzy 4:0. Liderem rozgrywek pozostają piłkarze Korony Ostrołęka, którzy mimo wpadki w Strzegowie wciąż mają sześć punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli.

Sona Nowe Miasto - KS CK Troszyn 4:0 (3:0)
Bramki: Podgórski 1. Młudzikowski 13. A. Abramczyk 23.(s), Wojeński 56.

Troszyn: Drężek - A. Abramczyk, Kopeć, Sakowski, K. Dzwonkowski - Chromik, Grabowski (60. Dąbrowski), Gutowski (82. B. Kaczyński), M. Kaczyński, Knap (7. Zawojek), Rudziński (65. S. Kaczyński)

09:49, 07.11.2016r.

Mamy fotki z meczu KS CK Troszyn - Wilga Garwolin (zdjęcia)

Zespół KS CK wygrał po raz siedemnasty w sezonie, a dziesiąty w roli gospodarzy. Podopieczni Michała Złotkowskiego utrzymują się w czołówce IV ligi. W sobotnim spotkaniu poradzili sobie z Wilgą Garwolin.

Troszynianie nie zamierzają się zatrzymywać (zdjęcia)

KS CK Troszyn z Wilgą. Matusiak: Bez kolegów nie byłoby hat-tricka

Przed piłkarzami Michała Złotkowskiego spotkanie z Wilgą Garwolin. Początek o godz. 14:00. Przed tygodniem troszynianie nie dali szans KS-owi Raszyn. Wygrali 9:0, odnosząc najwyższe zwycięstwo w historii czwartoligowych rozgrywek.

Nowy trener przed debiutem. Szymański: Przede mną ogromne wyzwanie

Przed piłkarzami z Myszyńca spotkanie wyjazdowe z GKS-em Łyse. Dzisiaj o godz. 16:00 początek starcia derbowego. Bartnik po raz pierwszy wystąpi pod wodzą nowego trenera. W ostatnich dniach Krzysztof Szymański zastąpił Adriana Wajdę.

Który kolega będzie górą, czyli KS CK Troszyn gra z Wilgą

Przed zespołem z Troszyna mecz przed własną publicznością. Przed tygodniem Edgardo Ruiz i spółka roznieśli KS Raszyn. Strzelili aż dziewięć goli. Teraz zadanie będzie trudnieje. KS CK zmierzy się z Wilgą Garwolin.

sss @ 12:10, 07.11.2016r. IP: *.*.24.243

Tak jak się spodziewałem, wzmocnienia z niższej ligi to i gra jak w niższej lidze.

Kibic Grocha @ 12:13, 07.11.2016r. IP: *

Jak Troszyn ma wygrywac jak kazdy wieczor przed kazdym meczem grupa bankietowa siedzi nabuzowana piwskiem i lajkonikami. Smieszne to. Pozniej takie wyniki. Pijany na kacu nie ma szans wygrac meczu

Kibic Grocha @ 12:15, 07.11.2016r. IP: *.*.147.208

Ładnie sie nicki kradnie. 0 kreatywności, żal mi Cie kolego.

Prawdziwy kobic grocha @ 13:41, 07.11.2016r. IP: *.*.148.230

Kamil co się dzieje z twoją drużyną. Ciebie nie było i lipa. Pewnie już szukasz wzmocnień. Pieniązki też sie nie zgadzają, jednym słowem dno i 2 metry mułu

Obiektywny @ 14:52, 07.11.2016r. IP: *.*.157.224

Brawo trenerze super to wygląda jeszcze trochę i spadek.

Kibic Grocha @ 15:39, 07.11.2016r. IP: *

Zebrala sie "grupka bankietowa" w Troszynie i bawia sie na calego. Gdyby ich trener sprawdzil alkomatem zawartosc alkoholu w wydychanym powietrzu na godzine przed meczem to wypadlyby mu reszetki wlosow z glowy. Pogonic towarzystwo i grac trzezwymi na wiosne

tere @ 16:12, 07.11.2016r. IP: *.*.58.216

Kolejna kompromitacja !!! Panie trenerze odrobinę honoru - czas odejść.Gorzej już być nie może,jedyna szansa to zmiana trenera i może uda się utrzymać w okręgówce. Jak można trzymać trenera, który nie ma żadnych wyników.

Kibic Grocha @ 17:07, 07.11.2016r. IP: *.*.147.208

Kibic Grocha jesteś żałośnie zazdrosny.

Kibic Grocha @ 21:56, 07.11.2016r. IP: *

to nie wina trenera, ze ma zachlajmordy w druzynie, ale moze i jego bo sam sobie dobiera sklad.

uter @ 21:30, 08.11.2016r. IP: *.*.23.177

Jeżeli trener nie potrafi poradzić sobie z zawodnikami w drużynie, to tym bardziej powinien zrezygnować z funkcji.