« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h nowy rok otworzą w Czarnowcu

Po sylwestrowej zabawie reprezentanci Klubu Kolarskiej 24h otworzą nowy rok aktywnie w gminie Czarnowiec. Na specjalnie przygotowanej trasie przez prezesa klubu Marka Karczewskiego będą mieli do pokonania pięć rund o długości po 2 km każda. Chcesz dołączyć?


 

- Każdy może spróbować swoich sił na rowerze i aktywnie spędzić czas po sylwestrowej zabawie - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Myślę, że każdy zawodnik, który rozpocznie sezon właśnie 1 stycznia, będzie miał udany cały rok 2017. Na uczestników czekać będzie tradycyjnie ognisko i lampka szampana.

 

Dodatkowo w ramach nagrody uczestnicy noworocznych zmagań będą rywalizować o prawo bezpłatnego startu w imprezie MTB organizowanej przez Klub Kolarski 24h. Właśnie na nowopowstałej trasie w Czarnowcu planowany jest jeden z wyścigów MTB w 2017 roku.
- To jeszcze temat w fazie rozwojowej, ale nie wykluczone, że po całkowitym wytyczeniu i dopracowaniu przeszkód na trasie będzie ona przeznaczona pod wyścig - zdradza nam prezes KK24h Marek Karczewski.


Esprit

Panowie w ramach treningu w niedzielę, 1 stycznia będą mieli do pokonania 10 km, a kobiety i dzieci po 6 km. Początek zmagań został zaplanowany na godz. 13.00. Więcej o planach Klubu Kolarskiego 24h niebawem w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 9251
Komentarzy: 1
10:03, 29.12.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

KK24h @ 13:12, 29.12.2016r. IP: *.*.23.44

Jest wydarzenie na fejsie - dołączajcie :)
ale nie tylko do "wydarzenia" - dołączajcie fizycznie :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo