« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h nowy rok otworzą w Czarnowcu

Po sylwestrowej zabawie reprezentanci Klubu Kolarskiej 24h otworzą nowy rok aktywnie w gminie Czarnowiec. Na specjalnie przygotowanej trasie przez prezesa klubu Marka Karczewskiego będą mieli do pokonania pięć rund o długości po 2 km każda. Chcesz dołączyć?


 

- Każdy może spróbować swoich sił na rowerze i aktywnie spędzić czas po sylwestrowej zabawie - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Myślę, że każdy zawodnik, który rozpocznie sezon właśnie 1 stycznia, będzie miał udany cały rok 2017. Na uczestników czekać będzie tradycyjnie ognisko i lampka szampana.

 

Dodatkowo w ramach nagrody uczestnicy noworocznych zmagań będą rywalizować o prawo bezpłatnego startu w imprezie MTB organizowanej przez Klub Kolarski 24h. Właśnie na nowopowstałej trasie w Czarnowcu planowany jest jeden z wyścigów MTB w 2017 roku.
- To jeszcze temat w fazie rozwojowej, ale nie wykluczone, że po całkowitym wytyczeniu i dopracowaniu przeszkód na trasie będzie ona przeznaczona pod wyścig - zdradza nam prezes KK24h Marek Karczewski.Panowie w ramach treningu w niedzielę, 1 stycznia będą mieli do pokonania 10 km, a kobiety i dzieci po 6 km. Początek zmagań został zaplanowany na godz. 13.00. Więcej o planach Klubu Kolarskiego 24h niebawem w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 10001
Komentarzy: 1
10:03, 29.12.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

KK24h @ 13:12, 29.12.2016r. IP: *.*.23.44

Jest wydarzenie na fejsie - dołączajcie :)
ale nie tylko do "wydarzenia" - dołączajcie fizycznie :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo