Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Czwartoligowcy powalczą w turnieju w Rzekuniu

Osiem zespołów przystąpi do kolejnej edycji halowego turnieju w Rzekuniu, w rywalizacji kibice obejrzą czołowe zespoły z naszego. Do rywalizacji przystąpią czwartoligowe zespoły MKS Przasnysz i Tęczy JBB Łyse, a także m.in. Korona Ostrołęka i KS CK Troszyn.

Nie zabraknie również dwóch zespołów gospodarzy. Dwie drużyny wystawią również piłkarze KS CK Troszyn. Kibice będą mogli obejrzeć w akcji także nowo powstały zespół Narew 1962 Ostrołęka. Mecze rozgrywane będą w dwóch grupach, a początek rywalizacji w sobotę, 7 stycznia w hali szkoły podstawowej został zaplanowany na godz. 9.00.

Turniejowe mecze rozgrywane będą na dystansie 12 minut w grupie oraz 2x7 minut w fazie pucharowej. Finałowe spotkanie zostało zaplanowane na godz. 14.30, a tuż po nim uroczyste podsumowanie turnieju. Dla najlepszych zespołów zostały przewidziane puchary, a dla wyróżnionych zawodników przewidziano pamiątkowe statuetki.

- Zapraszamy wszystkich kibiców na turniej do Rzekunia z udziałem zespołów z miasta Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu. Z pewnością emocjonujących batalii w zawodach nie zabraknie - podkreśla prezes Rzekunianki Rzekuń Rafał Załęski.

W ubiegłym sezonie po niezwykle ciekawym i emocjonującym finałowym spotkaniu MKS Przasnysz pokonał Koronę Ostrołęka 2:1. Trzecie miejsce zajęli piłkarze Tęczy JBB Łyse, którzy w decydującym starciu pokonali Koronę Szydłowo 2:0. Relacja z ubiegłorocznej imprezy w materiale Zacięte batalie o puchar wójta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem turnieju organizowanego przez klub Rzekunianka Rzekuń.