« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Decydujące starcia siatkarzy Energi w II lidze

Pięć spotkań pozostało do rozegrania sezonu zasadniczego siatkarzom Energi Ostrołęka w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika już w sobotni wieczór rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem na wyjeździe ich rywalem będzie Metro Warszawa.


Biało-czerwoni obecnie plasują się na pozycji wicelidera rozgrywek, a drużyna ze stolicy kraju zajmuje piątą lokatę, tracąc do wicelidera II ligi siedem punktów. Z pewnością najbliższe spotkania są bardzo istotne dla biało-czerwonych, bo zdecydują o rozstawieniu przed fazą play-off.

 

Drużyna, która zajmie najwyższe miejsce będzie miała komfort rozgrywania pierwszych meczów w decydującej fazie sezonu przed własną publicznością. Biało-czerwoni wciąż mają realne szanse na pierwsze miejsce w rozgrywkach w swojej grupie, ale w najbliższych meczach muszą odnosić zwycięstwa.

 

W sobotni wieczór, 21 stycznia rywalem będzie Metro Warszawa. Następnie ostrołęccy siatkarze zmierzą się w sobotę, 28 stycznia przed własną publicznością z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po tym meczu w rozgrywkach II ligi nastąpi mała przerwa, a siatkarze powrócą do rywalizacji w sobotę, 11 lutego. Wówczas na wyjeździe powalczą z BAS Białystok.


JBB

Niezwykle ważne będzie także starcie Energi Ostrołęka z MOS Wola Warszawa, które zostało zaplanowane na środę, 15 lutego. Mecz może zadecydować o końcowym kształcie tabeli. Ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego naszych siatkarzy czeka w Augustowie z miejscowym zespołem Centrum.

 

Faza play-off z pewnością z udziałem siatkarzy Energi Ostrołęka rozpocznie się na początku marca.

Odsłon: 5420
Komentarzy: 0
09:22, 21.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo