« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

III LO ze złotem po raz drugi (zdjęcia, wideo)

Po raz drugi z rzędu siatkarze III LO pod wodzą trenera Mariusza Mierzejewskiego triumfowali w Mistrzostwach Ostrołęki o puchar przechodni prezydenta miasta. W rywalizacji reprezentacja III LO odniosła komplet zwycięstw i wyprzedziła kolejne zespoły I LO i ZSZ nr 2.


Do rywalizacji o puchar przechodni prezydenta miasta przystąpiło w rywalizacji mężczyzn sześć zespołów. Siatkarze III LO w rywalizacji system "każdy z każdym" pokonali kolejno: ZSZ nr 1 2:0, ZSZ nr 2 2:1, ZSZ nr 3 2:0, I LO 2:0 i II LO 2:0. W efekcie w całym turnieju stracili jedynie seta.

 

Drugą lokatę wywalczyli siatkarze I LO, a na najniższym stopniu podium znaleźli się reprezentanci ZSZ nr 2. Tuż za podium uplasowali się reprezentanci ZSZ nr 1, a kolejne dwie lokaty zajęły zespoły II LO i ZSZ nr 3.

 

Po raz drugi w rywalizacji o puchar przechodni triumfował zespół III LO w składzie: Przemysław Bałdyga, Karol Majkowski, Kacper Sulewski, Maciej Jaskólski, Stefan Majkowski, Karol Deptuła, Daniel Serowiecki, Kamil Boros, Maciej Markowski. Jeśli podopieczni trenera Mariusza Mierzejewskiego wygrają również za rok, wówczas puchar prezydenta Ostrołęki trafi ich szkoły na stałe.Do najlepszych trzech drużyn trafiły pamiątkowe medale i dyplomy, które wspólnie wręczali Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej Robert Juchniewicz.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki Mężczyzn Szkół Średnich w Siatkówce (27.01.2017)

 

Odsłon: 11479
Komentarzy: 1
08:28, 28.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

xyz @ 22:43, 28.01.2017r. IP: *.*.122.219

Brawo trener

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo