« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Hubert Nakielski to mistrz i wicemistrz świata

Hubert Nakielski niezwykle utalentowany zawodnik, który w 2016 roku dał popis swoich możliwości. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie prezentował się w kolejnych rundach Grand Prix Polski, bijąc rekordy życiowe i zdobywając kolejne medale.


W klasyfikacji generalnej Grand Prix Polski 2016 Hubert Nakielski uplasował się na pierwszej lokacie w kategorii junior oraz na drugim miejscu w klasyfikacji open. W Letnich Mistrzostwach Polski Hubert Nakielski zdobył trzy medale (złoty, srebrny i brązowy) i zajął trzecią lokatę w gronie juniorów w klasyfikacji generalnej.

 

Bardzo dobre wyniki Hubert Nakielski uzyskał w Zimowych Mistrzostwach Polski, gdzie wywalczył tytuł najlepszego zawodnika w kraju w kategorii junior, w gronie seniorów uplasował się na czwartej pozycji. W sumie w zawodach zdobył aż osiem medali (dwa złote, pięć srebrnych i brązowy).


JBB

Najważniejszym startem w 2016 roku były wrześniowe mistrzostwa świata w ratownictwie wodnym w Holandii. W zawodach podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wywalczył tytuł mistrza świata w konkurencji 4x25 m holowanie manekina oraz tytuł wicemistrza świata w konkurencji 4x50 m z przeszkodami. Reprezentant WOPR-OS udanie zaprezentował się także w Pucharze Niemiec, gdzie w klasyfikacji generalnej Hubert Nakielski wśród juniorów uplasował się na drugim miejscu z 3336 punktami tracąc do pierwszego miejsca zaledwie 52 punkty.

 

Hubert Nakielski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.71 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2016 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 6444
Komentarzy: 3
08:33, 30.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Paweł @ 20:10, 30.01.2017r. IP: *.*.185.66

Świetnie! Moje gratulacje! Ale napiszcie chociaż w jakiej dyscyplinie... Można po poszlakach domyślić się, że chodzi o pływanie, ale równie dobrze może to być czołganie się w kiślu.....

Anton @ 12:28, 31.01.2017r. IP: *.*.36.173

Brawo dla tego mlodego zawodnika.

Ela @ 13:59, 31.01.2017r. IP: *.*.0.130

Gratulacje dla tego zawodnika juz swiatowej slawy.Ratuja zycie wielu ludziom w trudach i przyjemnosciach obcowania z woda.Oddaje glos rowniez za emocje podczas zawodow jakich nam dostarczacie..

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo