« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

To był rok pełen sukcesów KK24h (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h tradycyjnie w pensjonacie "Wioletta" podsumował kolejny niezwykle ciekawy sezon, w którym nie brakowało sukcesów. Podczas spotkania działacze przypomnieli najciekawsze wydarzenia, jak i udane starty zawodniczek i zawodników w szeregu imprez.


Bardzo duże zainteresowanie w sezonie 2016 wzbudzały imprezy Klubu Kolarskiego 24h organizowane m.in. w Rzekuniu, Dąbrówce, czy też Serafinie. W zawodach chętnie brali udział nie tylko dorośli, ale również dzieci i młodzież. Dzięki wsparciu coraz liczniejszemu gronu sponsorów zarząd klubu może realizować coraz bardziej ambitne cele.

 

KK24h na koncie ma także wielu sukcesów w 2016 roku, które zanotował na trasach Legia MTB Marathon, gdzie świetnie radzili sobie m.in. Bartosz Jechanowski i Marta Gawek. Oboje są kandydatami do miana Sportowca Roku 2016 roku w regionie, który przeprowadzony jest na łamach m.in. portalu Moja-Ostroleka.pl.


JBB

Ambitne plany odnośnie organizowanych imprez i kolejnych startów Klub Kolarski 24h ma również na rok 2017. Więcej o nich niebawem w naszym serwisie sportowym. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiału filmowego.

 

Zobacz zdjęcia:
Gala Klub Kolarskiego 24h w Pensjonacie Wioletta (27.01.2017)

 

Odsłon: 7707
Komentarzy: 3
10:08, 31.01.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

kibic @ 19:41, 31.01.2017r. IP: *.*.63.164

Gratulacje dla biegaczy z klubu robili świetne wyniki w maratonach czy innych biegach. Trzymać tak dalej i nowych rekordów życzę.

Kibic3 @ 21:27, 31.01.2017r. IP: *.*.163.101

Biegacze to lepiej jak założyć własny klub i będą starać się oddzielną dotacje bo inaczej nigdy nie zostaną zauważeni Klub Kolarski 24 z tego co widzę dostał zaledwie 5000 dotacji na cały rok 2017 z miasta masakra

niekibic @ 11:51, 01.02.2017r. IP: *.*.88.120

5000 na czyjąś zabawę? A jacy tam mistrzowie są. Nie powinno miasto wydawać grosza na niczyje rozrywki, most budować!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo