« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wojna w ringu Zienkiewicza w Suwałkach (wideo)

(fot. Więcej zdjęć na suwalki24.pl)

Kolejną walkę w formule kickboxing zapisał na swoim koncie reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz. Tym razem podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył pojedynek z Rafałem Kamińskim z Panzer Suwałki w ramach Gali Pałuska Kickboxing Night 3.


Aleksy Zienkiewicz walczył w kategorii -81 kg z reprezentantem gospodarzy. Po walce stojącej na dobrym poziomie musiał uznać wyższość rywala po niejednogłośnej decyzji sędziów. W ringu trwała prawdziwa wojna, a werdykt mógł być korzystny również dla ostrołęczanina.

- Tak jak powiedzieli komentatorzy zawodnicy poszli na wojnę w ringu - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Jesteśmy zadowoleni z występu Aleksa, nie zawsze się wygrywa, tym bardziej z miejscowym zawodnikiem. Alek dobrze skracał dystans, realizował założenia z przygotowań, jednak troszkę zabrakło do zwycięstwa. Walka bardzo podobała się miejscowej publiczności, która w przeważającej większości oglądała ją na stojąco.

 Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka nie ma zbyt dużo czasu na odpoczynek i regenerację sił. W najbliższych dniach ruszają bowiem przygotowania do kolejnej walki.
- Możemy już zdradzić, że Aleksy zaprezentuje się podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie w sobotę, 18 marca. - Będzie to z pewnością bardzo ciekawe wydarzeniem z udziałem najlepszych zawodników z naszego klubu.

 

Obejrzyj walkę Aleksego Zienkiewicza w Gali Pałuska Kickboxing Night 3

Odsłon: 10022
Komentarzy: 1
08:55, 17.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oliwia Waszkiewicz ze srebrem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz ze srebrem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz skutecznie powróciła do rywalizacji z najlepszymi zawodniczkami w kraju. Podopieczna trenerów Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego wywalczyła srebrny medal Pucharu Polski. Ostrołęczanka pokazała, że drzemią w niej duże możliwości.

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?

Różalski trenował w Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Różalski trenował w Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy Ostrołęka. Do naszego miasta przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwa bardzo ciekawe seminaria.

Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy

Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy Ostrołęka. Seminarium w siedzibie klubu przy ulicy Powstańców z bardzo utytułowaną i barwną postacią sztuk walki zostało podzielone na dwie części.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Aż piętnaście medali wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Marszałka Podlasia. W zawodach w Białymstoku podopieczni sensei Wiesława Orzoła pokazali, że są w wysokiej formie.

» Wasze komentarze

Pablo @ 22:25, 17.02.2017r. IP: *.*.65.35

nie znam go, ale dobra walka mordo !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo