« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olimp Sport Nutrition nagrodził sportowców (wideo)

W ramach podsumowania roku sportowego podczas Gali Sportowiec Roku 2016 przyznane zostały wyróżnienia specjalne od firmy Olimp Sport Nutrition, którą reprezentował Tomasz Suwiński. Nagrody odebrała czwórka sportowców, która ciężko pracowała na sukcesy.


Główna nagroda trafiła do Karola Łasiewickiego. Na koncie reprezentanta Fight Academy Ostrołęka w 2016 roku pojawiły się trzy złote medale. Najcenniejsze trofeum padło łupem zawodnika z Sypniewa w Zunifikowanych Mistrzostwach Świata w Carrara we Włoszech. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdobył złoty medal w kickboxingu w kategorii -90 kg. To wielki sukces zawodnika, który z każdym kolejnym startem walczy na coraz wyższym poziomie.

 

Wyróżniona została także siatkarka Nike Gabriela Lendzioszek. Zawodniczka regularnie powoływana jest do reprezentacji Polski. Swoją przygodę rozpoczęła w grupie minikadetek. Z reprezentacją Polski ma na koncie m.in. srebrny medal Mistrzostw Europy Wschodniej EEVZA, a także srebrny medal wywalczony w Turnieju Nadziei Olimpijskich z kadrą Mazowsza.Wyróżnienie trafiło także do Anny Grali z UOLKA Ostrów Mazowiecka. Dla podopiecznej trenera Zygmunta Klepackiego kluczowym startem w 2016 roku były Mistrzostwa Polski Juniorek w Podnoszeniu Ciężarów w Nidzicy. W silnej stawce zawodniczek w kategorii -63 kg reprezentantka Ostrowi Mazowieckiej nie dała żadnych szans rywalkom notując 67 kg w rwaniu i 83 kg w podrzucie wywalczyła złoty medal.

 

Wyróżniony został również Damian Kryszpin. To prawdziwe objawienie w kulturystyce w 2016 roku. Podopieczny trenera Marcina Połatyńskiego bronił barw Genetica Ostrołęka. Głównym celem jego startów były Mistrzostwa Polski Juniorów, w którym zawodnik z Ostrowi Mazowieckiej sprawił ogromną niespodziankę zdobywając srebrny medal.

 

Odsłon: 6090
Komentarzy: 3
09:38, 23.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Robert Wojdyna Działaczem Roku 2019 (wideo)

Robert Wojdyna Działaczem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 przyznała wyróżnienia w ośmiu kategoriach. Działaczem Roku 2019 został Robert Wojdyna, prezes UMKS Trójka Ostrołęka, który podjął się bardzo trudnego budowania silnej drużyny seniorów i szkolenia młodzieży.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Grzegorza Szydły od portalu OstrowMaz24.pl (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Grzegorza Szydły od portalu OstrowMaz24.pl (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 po raz kolejny nagrodę przyznał Cezary Gołaś, redaktor naczelny portalu OstrowMaz24.pl. Nagroda specjalna trafiła w ręce Grzegorza Szydły, animatora sportu, który swoją pasją zaraża młode pokolenia sportowców.

Sportowiec Roku 2019: Magdalena Dąbrowska wyróżniona przez redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Magdalena Dąbrowska wyróżniona przez redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 w gronie nagrodzonych zawodników znalazła się Magdalena Dąbrowska. 15-letnia utalentowana piłkarka Jantaru Ostrołęka otrzymała nagrodę od redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka Krzysztofa Chojnowskiego.

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla APN Ostrołęka (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla APN Ostrołęka (wideo)

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019, postanowił wyróżnić drużynę, która w minionym roku osiągała wyśmienite wyniki w rozgrywkach młodzieżowych. Nagroda specjalna trafiła do APN Ostrołęka - rocznika 2006.

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (wideo)

Podczas naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda specjalna przyznana przez Jerzego Bauera, burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, za wybitne osiągnięcia w sporcie w 2019 roku trafiła do drużyny piłkarskiej - MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka.

» Wasze komentarze

kibic @ 10:59, 23.02.2017r. IP: *.*.132.78

Gratulacje, z pewnością osoby warte wyróżnienia.

powtórka @ 12:17, 24.02.2017r. IP: *.*.49.47

ciekawe czy firma jbb nagrodzi zarząd tęczy łyse za walkę o przywrócenie a klasy w Łysych? chyba coś sie zepsuło bo zniknął komentarz :)

Leper @ 17:28, 24.02.2017r. IP: *.*.43.229

Niewygodne to Znikają !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo