« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olimp Sport Nutrition nagrodził sportowców (wideo)

W ramach podsumowania roku sportowego podczas Gali Sportowiec Roku 2016 przyznane zostały wyróżnienia specjalne od firmy Olimp Sport Nutrition, którą reprezentował Tomasz Suwiński. Nagrody odebrała czwórka sportowców, która ciężko pracowała na sukcesy.


Główna nagroda trafiła do Karola Łasiewickiego. Na koncie reprezentanta Fight Academy Ostrołęka w 2016 roku pojawiły się trzy złote medale. Najcenniejsze trofeum padło łupem zawodnika z Sypniewa w Zunifikowanych Mistrzostwach Świata w Carrara we Włoszech. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdobył złoty medal w kickboxingu w kategorii -90 kg. To wielki sukces zawodnika, który z każdym kolejnym startem walczy na coraz wyższym poziomie.

 

Wyróżniona została także siatkarka Nike Gabriela Lendzioszek. Zawodniczka regularnie powoływana jest do reprezentacji Polski. Swoją przygodę rozpoczęła w grupie minikadetek. Z reprezentacją Polski ma na koncie m.in. srebrny medal Mistrzostw Europy Wschodniej EEVZA, a także srebrny medal wywalczony w Turnieju Nadziei Olimpijskich z kadrą Mazowsza.


Esprit

Wyróżnienie trafiło także do Anny Grali z UOLKA Ostrów Mazowiecka. Dla podopiecznej trenera Zygmunta Klepackiego kluczowym startem w 2016 roku były Mistrzostwa Polski Juniorek w Podnoszeniu Ciężarów w Nidzicy. W silnej stawce zawodniczek w kategorii -63 kg reprezentantka Ostrowi Mazowieckiej nie dała żadnych szans rywalkom notując 67 kg w rwaniu i 83 kg w podrzucie wywalczyła złoty medal.

 

Wyróżniony został również Damian Kryszpin. To prawdziwe objawienie w kulturystyce w 2016 roku. Podopieczny trenera Marcina Połatyńskiego bronił barw Genetica Ostrołęka. Głównym celem jego startów były Mistrzostwa Polski Juniorów, w którym zawodnik z Ostrowi Mazowieckiej sprawił ogromną niespodziankę zdobywając srebrny medal.

 

Odsłon: 6170
Komentarzy: 3
09:38, 23.02.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

kibic @ 10:59, 23.02.2017r. IP: *.*.132.78

Gratulacje, z pewnością osoby warte wyróżnienia.

powtórka @ 12:17, 24.02.2017r. IP: *.*.49.47

ciekawe czy firma jbb nagrodzi zarząd tęczy łyse za walkę o przywrócenie a klasy w Łysych? chyba coś sie zepsuło bo zniknął komentarz :)

Leper @ 17:28, 24.02.2017r. IP: *.*.43.229

Niewygodne to Znikają !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo