Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Triumf Noska i nowy lider rankingu (zdjęcia, wideo)

Jakub Nosek wygrał turniej tenisa ziemnego organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. W finale zawodów o puchar przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego pokonał rewelacyjnie spisującego się Bartosza Muracha 6:1 6:3.

Triumfator turnieju w drodze do finału pokonał Mateusza Matyczaka 6:3 6:1, Jędrzeja Nowaka 6:1 6:2, a w półfinale Adama Otłowskiego 6:3 6:1. W efekcie pewnie awansował do finału, w którym pokonał rewelację turnieju Bartosza Muracha.

Jeden z najmłodszych zawodników tenisowych zmagań w pierwszej rundzie pokonał Macieja Leonarskiego 6:1 6:1. W kolejnym spotkaniu sprawił ogromną niespodziankę pokonując łomżanina Krzysztofa Bułkowskiego 6:1 6:3. W półfinałowym spotkaniu Bartosz Murach poszedł za ciosem i pokonał Konrada Czapskiego 7:5 6:3.

Puchary i nagrody najlepszym zawodnikom wręczyli prezydent miasta Janusz Kotowski, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz prezes OST Dariusz Terlikowski. Sponsorem zawodów było Miasto Ostrołęka i Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

Skrócone wyniki rywalizacji w turnieju, ćwierćfinały: Jakub Nosek - Jędrzej Nowak 6:1 6:2, Paweł Murach - Adam Otłowski 2:6 4:6, Krzysztof Bułkowski - Bartosz Murach 1:6 3:6, Daniel Dąbrowski - Konrad Czapski 1:6 3:6. Półfinały: Jakub Nosek - Adam Otłowski 6:3 6:1, Bartosz Murach - Konrad Czapski 7:5 6:3. Finał: Jakub Nosek - Bartosz Murach 6:1 6:3.

Turniej tenisa ziemnego o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki (26.02.2017)

Odsłon: 10641