« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale UKS Piątka w Grand Prix WMOZP

Kolejne bardzo dobre wyniki zapisały na swoim koncie reprezentantki UKS Piątka, które rym razem startowały na basenie CRS Bielany w Warszawie. W zawodach Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego wywalczyły trzy medale.


Do rywalizacji przystąpiły dwie podopieczne trenera Andrzeja Pyskły - Magda Kowalska i Maria Mikas. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodniczek i zawodników z 23 klubów z Mazowsza.

Magda Kowalska zdobyła dwa medale brązowe na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:09.76 i na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:02.71 (rekord życiowy) oraz czwarte miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 29.34 (rekord życiowy). W klasyfikacji rocznika 2004 podopieczna trenera Andrzeja Pyskły zajmuje trzecie miejsce z 1031 punktami.Maria Mikas zdobyła jeden medal srebrny na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:20.86 (rekord życiowy) oraz dwa piąte miejsca na 50 i 200 m stylem klasycznym (rekordy życiowe).

 

Obecnie w Lublinie trwają z kolei Mistrzostwa Polski 14-latków, gdzie świetnie radzi sobie na kolejnych dystansach Maria Murawska. Więcej o jej startach w poniedziałkowej odsłonie nasze serwisu sportowego.

Odsłon: 8963
Komentarzy: 0
10:36, 04.03.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto i srebro Zuzi Zecer

Złoto i srebro Zuzi Zecer

Na pływalni OSiR Żoliborz odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie Od Młodzika Do Olimpijczyka. Zmagania są cykliczną imprezą organizowaną przez AZS Warszawa przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych zawodów pływackich dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Startują w nich najlepsi zawodnicy z klubów z całej Polski. 

Wyłowili z wody 10 medali

Wyłowili z wody 10 medali

Mocnym akcentem zakończyli 2020 rok podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich. Reprezentanci Squatina Ostrołęka wywalczyli 10 medali podczas Pływackiego Pucharu Sprintu, który odbył się w Wyszkowie. Ponadto nasi przedstawiciele wracali z pucharem dla najlepszego zawodnika.

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe". Podopieczne Andrzeja Pyskło wywalczyły cztery medale.

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu Dariuszowi Małkowskiemu nagrody dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki.

Wikieł otarła się o podium

Wikieł otarła się o podium

Trzy finały i czwarte miejsce w najlepszym występie to wyniki Angeliki Wikieł podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. W Olsztynie zawodniczka Narwi Ostrołęka może mówić o pechu, bo do brązowego medalu zabrakło jej naprawdę niewiele.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo