Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

KS CK Troszyn nie dał szans GKS Strzegowo

Świetne spotkanie na inaugurację rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozegrali piłkarze KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w meczu rozegranym na boisku w Baranowie rozgromili GKS Strzegowo 5:1.

Do przerwy gospodarze prowadzili skromnie 1:0 po bramce strzelonej przez Piotra Kamionowskiego. Po zmianie stron drugą bramkę dla Troszyna samobójczym trafieniem zdobył Tobiasz Jakubowski. Dwie minuty później kolejną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Bałazego strzelił Karol Kamionowski.

W kolejnych minutach meczu kolejne trafienia na koncie gospodarzy zapisali Piotr Kamionowski z rzutu karnego i Piotr Dąbrowski. Dla gości honorowe trafienia zaliczył Tobiasz Jakubowski.

Last minute Service

Kolejne spotkanie piłkarze KS CK Troszyn rozegrają na wyjeździe z Orzycem Chorzele. Mecz został zaplanowany na sobotę, 25 marca. W Baranowie KS CK Troszyn rozegra także spotkanie z Wkrą Bieżuń w sobotę, 1 kwietnia. Kiedy emocje powrócą na stadion w Troszynie? O tym w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

KS CK Troszyn - GKS Strzegowo 5:1 (1:0)
Bramki: P. Kamionowski 9., 75. (k), Jakubowski 65.(s), K. Kamionowski 67., Dąbrowski 83. - Jakubowski 84.

Troszyn: Drężek - A. Abramczyk, Kopeć, Sakowski, Dzwonkowski, D. Wargulewski, K. Kamionowski, M. Kaczyński (70. M. Kuliś), Chromik (80. Fabiański), P. Kamionowski (85 S. Kaczyński), Bałazy (30. Dąbrowski)