Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

KS CK Troszyn pokonał Wkrę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w sobotnim spotkaniu 18 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Wkrę Bieżuń 1:0. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w sobotnim spotkaniu rozegranym na boisku w Baranowie mile zaskoczyli swoich kibiców.

Na inaugurację KS CK Troszyn rozbił GKS Strzegowo 5:1, ale już w kolejnym spotkaniu nie potrafił pokonać w wyjazdowym meczu Orzyca Chorzele, ulegając 1:3. Teraz podopieczni trenera Łukasza Bałazego musieli zmierzyć się z trzecim zespołem ligowych zmagań - Wkra Bieżuń, która wciąż ma aspiracje do walki o powrót na boiska IV ligi mazowieckiej.

W sobotnim spotkaniu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie jedyne trafienie było dziełem Piotra Kamionowskiego, który wykorzystał świetne podanie od Karola Kamionowskiego i w sytuacji sam na sam w 42 minucie spotkania zapewnił prowadzenie gospodarzom.

W drugiej połowie spotkania piłkarze KS CK Troszyn skupili się na grze z kontry i obronie korzystnego wyniku. Ostatecznie to podopieczni trenera Łukasza Bałazego cieszyli się z kompletu punktów i sprawienia sporej niespodzianki.

Kolejne spotkanie piłkarzy KS CK Troszyn czeka w sobotę, 8 kwietnia na wyjeździe w Wieczfni Kościelnej. Początek konfrontacji z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna został zaplanowany na godz. 15.00. W sobotę, 14 kwietnia zaplanowane zostało z kolei pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie na stadionie w Troszynie, w którym KS CK zmierzy się z Tęczą Ojrzeń. Początek meczu o godz. 15.00.

KS CK Troszyn - Wkra Bieżuń 1:0 (1:0)
Bramki: P. Kamionowski 42.

Troszyn: Drężek - K. Kamionowski, Sakowski, Kopeć, Dzwonkowski - Abramczyk, Bałas, P. Kamionowski, Rudziński (85. M. Kaczyński), Wargulewski - Dąbrowski (72. M. Kuliś)

Spotkanie 18 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Wkra Bieżuń (1.04.2017)