Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Zaniewski rozstrzelał Tęczę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony odnieśli efektowne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozbili Tęczę Ojrzeń 6:0 w spotkaniu 18 kolejki rozegranym przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa.

Seniorzy Korony mają przed sobą jasno postawiony cel, jakim jest awans do rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego łapią w wiatr w żagle i w kolejnych meczach rundy wiosennej plasują się coraz lepiej. Po remisie w starciu z Wkrą Bieżuń 0:0 i pokonaniu Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna 4:2, przyszedł czas na starcie z Tęczą Ojrzeń.

W pierwszej odsłonie spotkania kibice na stadionie przy ulicy Witosa na brak emocji nie narzekali. Już w dziewiątej minucie meczu trafienie na swoim koncie zapisał Łukasz Zaniewski, pewnie egzekwując rzut karny. W kolejnych minutach spotkaniach przy dobrych asystach od kolegów z drużyny zdobył kolejne trzy gole.

Druga połowa spotkania na stadionie przy ulicy Witosa przyniosła kolejne dwie bramki i ponownie Łukasza Zaniewskiego, który najpierw trafił do siatki rywali po świetnie rozegranym stałym fragmencie gry, a następnie po indywidualnej akcji. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Ostatecznie z ważnego kompletu punktów mogli cieszyć się gospodarze, którzy coraz pewniejszym krokiem zmierzają po pierwszą lokatę w rozgrywkach. W kolejnym meczu Koronę czeka wyjazdowa batalia z Borutą Kuczbork na wyjeździe. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 8 kwietnia na godz. 13.00.

Korona Ostrołęka - Tęcza Ojrzeń 6:0 (4:0)
Bramki: Zaniewski 9.(k) 30. 33. 39. 70. 77.

Korona: Szczechowiak - Zięba, Jastrzębski, Cychol, Skorupka - Strzeżysz, Górski (60. Kowalczyk), Laska (60. Muchin), Nosek (70. Kubat), Staszczuk (70. Dzbeński) - Zaniewski

Spotkanie 18 kolejki ligi okręgowej: Korona Ostrołęka - Tęcza Ojrzeń (1.04.2017)

Odsłon: 11404