« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

XXIII Półmaraton Kurpiowski. Trwają zapisy do biegu

XXIII edycja Półmaratonu Kurpiowskiego w ramach dni Ostrołęki została zaplanowana na niedzielę, 28 maja. Zawody organizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zostaną przeprowadzona na nowej trasie z atestem PZLA.


Start biegu odbędzie się z bieżni stadionu przy ul. Wincentego Witosa 1, a następnie uczestnicy pobiegną ul. Generała Józefa Hallera, ul. 11 Listopada, ul. Inwalidów Wojennych, rondo Księcia Janusza I, ul. Generała Aleksandra Gorbatowa, rondo Romana Dmowskiego, ul. Generała Aleksandra Gorbatowa, rondo Zbawiciela Świata, aleja Jana Pawła II, rondo Honorowych Dawców Krwi, ul. Bohaterów Warszawy, rondo Edwarda Kupiszewskiego, aleja Solidarności, rondo ks. Waltera, ul. Targowa, ul. Wesoła - wieś Goworki gm. Rzekuń, droga przez wieś Goworki w kierunku Nowej Wsi, droga w kierunku Teodorowa, kierunek do drogi krajowej 61.

 

Następnie na dystansie 13.2 km nastąpi nawrót i dalsza część biegu drogą w kierunku Nowej Wsi, drogą w kierunku Goworek, Goworki - ul. Wesoła, ul. Targowa, rondo ks. Waltera, ul. Targowa, rondo Anny Walentynowicz, ul. Targowa, rondo Holgera Hjelma, ul. Wincentego Witosa, rondo NSZZ "Solidarność", z metą na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.Dodatkowo w ramach imprezy zostanie przeprowadzony I Kurpiowska Dziesiątka, w której sprawdzić się będą mogli mniej zaawansowani biegacze. Obecnie na liści startowej jest już ponad 160 zawodniczek i zawodników, a do imprezy pozostało jeszcze nieco ponad pięć tygodni. Można ich dokonać poprzez stronę zapisy.sts-timing.pl. 

 

Regulaminy imprezy Półmaraton Kurpiowski i I Kurpiowska Dziesiątka. Więcej o przygotowaniach do XXIII Półmaratonu Kurpiowskiego i ostatnich edycjach imprezy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 2854
Komentarzy: 0
08:38, 20.04.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dąbrowski triumfuje w 5. PKO Rzeszów Maraton

Dąbrowski triumfuje w 5. PKO Rzeszów Maraton

Nie daje zapomnieć o sobie najlepszy lekkoatleta z naszego regionu Przemysław Dąbrowski. Tym razem w triumfował w piątej edycji PKO Rzeszów Maraton powtarzając swój wielki sukces z poprzedniego sezonu z bardzo dobrym wynikiem.

Sztafetowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Sztafetowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Walka o medale i awans do finałów międzypowiatowych przyciągnęła nad tereny położne nad Narwią lekkoatletów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Nie zabrakło emocji, chociaż zawody nie cieszyły się tak wysoką frekwencją jak w ostatnich latach. Kto wywalczył awans?

Lekkoatletycznych talentów w OKLA nie brakuje

Lekkoatletycznych talentów w OKLA nie brakuje

Oliwia Napiórkowska z SP STO Ostrołęka oraz Aleksandra Dobkowska z SP 1 Ostrołęka to dwa lekkoatletyczne talenty, które wystartowały w finałowych zawodach Nestle Cup 2017 w Warszawie. Obie dzielnie rywalizowały w konkurencjach czwórboju.

Dąbrowski: Cieszy fakt, że forma jest wysoka (wideo)

Dąbrowski: Cieszy fakt, że forma jest wysoka (wideo)

Przemysław Dąbrowski z Borawego po raz piąty zwyciężył w Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Dla najlepszego obecnie lekkoatlety na naszym regionie jest to stały element sezonu. Przed zawodnikiem kolejne ważne starty, w tym maraton w Rzeszowie.

Triumf Dąbrowskiego po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Triumf Dąbrowskiego po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Borawego zwyciężył w V Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów rozegranym na trasie w Susku Starym. Reprezentant Agro-Metal Ostrołęka pokonał 10 km trasę w czasie 31 minut i 48 sekund i wyprzedził Damiana Świerdzewskiego z Korczak - 31:54.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo