« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grzegorz Łomacz w kadrze na Ligę Światową 2017

Ferdinando de Giorgi w marcu ogłosił szeroką kadrę reprezentacji Polski, w której znalazło się aż 62 siatkarzy. Teraz z tej grupy musiał wybrać 21 zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj w rozgrywkach Ligi Światowej w 2017 roku. Na kogo postawił Włoch?


Przygotowania do nowego sezonu nasza kadra rozpocznie od badań lekarskich w Warszawie, a następnie 8 maja przeniesie się do Spały, gdzie będzie trenować do 19 maja. Dzień później rozegra spotkanie towarzyskie w Katowicach z Iranem, a w dniach 31 maja - 18 czerwca w kolejne weekendy rozegra we Włoszech, Bułgarii i Polsce rundę interkontynentalną Ligi Światowej.

 

W gronie rozgrywających zostali powołani: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz i Marcin Komenda. Atakującymi w kadrze są: Łukasz Kaczmarek, Dawid Konarski i Maciej Muzaj. O miejsce na przyjęciu powalczą: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka i Wojciech Włodarczyk.


JBB

Środkowi w kadrze to: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Jakub Kochanowski i Bartłomiej Lemański. Na pozycji libero mają szansę zaprezentować się: Kacper Piechocki, Damian Wojtaszek i Paweł Zatorski.

 

Ferdinando de Giorgi uzupełnił swój sztab szkoleniowy. Jego asystentem będzie Piotr Gruszka, a trzecim trenerem Oskar Kaczmarczyk.

Odsłon: 3189
Komentarzy: 0
08:40, 20.04.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo