Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Autokasacja wciąż liderem OLPN (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Autokasacji Ławy zachowali pozycję lidera rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. Tym razem najlepszy obecnie zespół w tabeli nie bez problemów pokonał LZS Olszewka 3:2. Dwie bramki dla Autokasacji zdobył Tomasz Niedźwiecki, a jedną Marcin Manowski.

Emocji nie zabrakło także w pozostałych meczach drugiej kolejki. Budowlani pokonali po zaciętym boju Farmaceutów 3:2. Z kolei FC Łęg Przedmiejski wygrał z Bruk-Tom Rzekuń 4:0. Myjnia Auto-Chrom uległa FH Lider 0:2, a Revo Cosmetics ,musiało uznać wyższość Jurand Team 1:2.

W rozgrywkach OLPN ze względu na długi majowy weekend nastąpi przerwa. Piłkarze powrócą do rywalizacji w poniedziałek, 8 maja na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa, aby rozegrać trzecią kolejkę.

Spotkanie 2 kolejki OLPN: LZS Olszewka - Autokasacja Ławy (28.04.2017)