Sobota, 4 maja 2024 r., imieniny Floriana, Moniki, Grzegorza

KS CK Troszyn ograł Żbika Nasielsk (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu 26 kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali Żbika Nasielsk 4:2 i zapisali na swoim koncie komplet punktów. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozegrali dobre spotkanie, co jest dobrym prognostykiem przed debrami z Koroną.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po bramce strzelonej przez Piotra Kamionowskiego. Po zmianie stron na 2:0 podwyższył Karol Kamionowski. Radość ze zdobytego gola nie trwała zbyt długo, bo już niespełna minutę później wyrównał Rafał Załoga.

Kolejne zespołowe akcje gospodarzy przyniosły efekt w postaci bramki strzelonej przez Piotra Kamionowskiego w 68 minucie spotkania. Goście ponownie zdobyli kontaktowe trafienie, a tym razem bramkę zdobył Marek Osiński. Decydujące słowo należało do podopiecznych trenera Łukasza Bałazego. W ostatniej minucie meczu Konrad Grabowski przypieczętował pewne zwycięstwo KS CK Troszyn.

Kolejne spotkanie piłkarze KS CK Troszyn rozegrają w sobotę, 27 maja na wyjeździe z Koroną Ostrołęka. Spotkanie zostało zaplanowane o godz. 16.00 na stadionie przy ulicy Witosa.

KS CK Troszyn - Żbik Nasielsk 4:2 (1:0)
Bramki: P. Kamionowski 43. 68., K. Kamionowski 60., Grabowski 90. - Załoga 61.. Osiński 73.

Troszyn: Drężek - A. Abramczyk, Sakowski, Kopeć, K .Kamionowski, Bałas, P. Kamionowski, Wargulewski, Gutowski, Kuliś (75 Grabowski), Dąbrowski (90.+2 Jankowski)

Spotkanie 26 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Żbik Nasielsk (24.05.2017)

Odsłon: 6020
Komentarzy: 8
10:45, 25.05.2017r.

Wyjazdy Rzekunianki i ULKS-u

1 maja rozpoczęła się 23. kolejka w Klasie Okręgowej. Największą niespodziankę sprawili piłkarze z Kadzidła, który pokonali 2:0 Sonę Nowe Miasto. Pozostałe ekipy z naszego powiatu powalczą w weekend.

Wiosna marzenie KS-u CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego plasują się w czołówce IV ligi mazowieckiej. KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu wygrał 3:2 na boisku MKS-u Piaseczno. Gola na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Edgardo Ruiz. Dla naszych była to szósta wygrana w sezonie.

Derby w Ostrołęce. Bartnik u siebie. GKS na wyjeździe

Przed zespołami z Klasy A 20. kolejka zmagań. Najciekawiej będzie w Ostrołęce. Narew II podejmie Świt Baranowo. Jeśli zespół Łukasza Bałazego chce liczyć się w walce o awans, musi wygrać. Bartnik Myszyniec podejmie zespół z Kransosielca, zaś GKS Łyse wybiera sie na boiska Żaka Szreńsk.

Kto poprowadzi Narew II?

Piłkarze z Ostrołęki są w walce o awans do Klasy Okręgowej. Do tej pory za wyniki odpowiadał Łukasz Bałazy. W ostatnich dniach 40-latek został ogłoszony trenerem pierwszego zespołu Narwi. A co z rezerwami?

Komplet punktów i wolny weekend

Zespół z Goworowa spełnił swoje marzenia. Orz pokonał 2:1 Mazowsze Jednorożec. Podopieczni Bartosza Dziełaka zaliczyli dziewiątą wygraną w sezonie. Obecnie ekipa traci do lokaty dającej awans zaledwie dwa punkty. W weekend nasi mają wolne.

Czarek @ 11:52, 25.05.2017r. IP: *.*.49.104

Tyle było gadania na trenera Bałazego, a tu Troszyn leje takiego Żbika. Brawa

SQUBI @ 16:50, 25.05.2017r. IP: *.*.164.193

Wargulewski w Troszynie to i wyniki są hehehehe :) Dawaj tam Danielku Dawaj.

kibic @ 17:34, 25.05.2017r. IP: *.*.73.205

To nie trener jest dobry tylko Żbik zagrał wyjątkowo słabo,Miejsce w tabeli wskazuje jednoznacznie,że drużyna powinna jak najszybciej dostać nowego trenera.

Kibic @ 19:24, 25.05.2017r. IP: *.*.120.123

Balazy to niech na mecz wezmie tłumacza bo go zawodnicy nie rozumieją a gdyby mieli naprawde dobrego trenera to wyniki tym składem bylyby lepsze

Fanaryj @ 20:08, 25.05.2017r. IP: *.*.162.6

Łukasz Bałazy to jeden z najlepszych trenerów w naszym okręgu i jego zmiany może chcieć co najwyżej słowik który od dłuższego czasu bywa na meczach Troszyna nie chciałby grzać swój tyłeczek na ławce trenerskiej

Fan @ 12:17, 26.05.2017r. IP: *.*.161.139