Sobota, 27 kwietnia 2024 r., imieniny Teofila, Zyty, Żywisława

Korona rozstrzelała KS CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

W derbowym spotkaniu 27 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze Korony Ostrołęka rozgromili na stadionie przy ulicy Witosa KS CK Troszyn 5:1. Co ciekawe wszystkie gole kibice obejrzeli w drugiej połowie w ciągu zaledwie 23 minut.

Pierwsza połowa spotkania na stadionie przy ulicy Witosa nie przyniosła bramek. W drugiej odsłonie spotkania prowadzenie gospodarzom w 65 minucie meczu dał Karol Górski. Niespełna minutę później było już 2:0, a tym razem w swojej pierwszej akcji w spotkaniu na listę strzelców wpisał się Piotr Kubat.

Korona nie zwalniała tempa, a kolejne trafienie na koncie gospodarzy zapisał Przemysław Śnietka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego odpowiedzieli bramką Piotra Kamionowskiego, który zaskoczył dobrze interweniującego w całym meczu Sebastiana Szczechowiaka. W kolejnej akcji odpowiedzieli gospodarze, a trafienie na swoim koncie zapisał po raz drugi Przemysław Śnietka.

Wynik meczu ustalił z kolei Jakub Laska. Korona mogła cieszyć się nie tylko z efektownej wygranej, ale również zapewnionego awansu do IV ligi mazowieckiej.

Korona Ostrołęka - KS CK Troszyn 5:1 (0:0)
Bramki: Górski 65., Kubat 66., Śnietka 75., 84., Laska 88. - P. Kamionowski 82.

Korona: Szczechowiak - Skorupka, Cychol, Jastrzębski, Zięba, Strzeżysz, Górski (73. Gąska), Dzbeński, Muchin (58. Laska), Nosek (68. Śnietka), Zaniewski (63. Kubat).

Troszyn: Drężek - A. Abramczyk, Kopeć, Sakowski, K. Kamionowski, Dzwonkowski (78. Bałazy), Bałas, P. Kamionowski, Chromik (89. Jankowski), Gutowski, Dąbrowski (76. Grabowski).

Spotkanie derbowe 27 kolejki ligi okręgowej: Korona Ostrołęka - KS CK Troszyn (27.05.2017)