« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mielnik: Chcę udowodnić, że to nie był... (wideo)

Trener Mateusz Mielnik w kolejnym sezonie będzie walczył o dobre wyniki wraz z ostrołęckimi siatkarzami na parkietach II ligi. Młody, ale bardzo perspektywiczny szkoleniowiec jest pełen zapału do dalszej ciężkiej pracy na rzecz ostrołęckiej siatkówki i wierzy w powrót do I ligi.


- W bardzo krótkim czasie musiałem podjąć decyzję odnośnie swojej przyszłości, a jestem obecnie na takim etapie swojego życia, że nie podejmuję decyzji na jeden rok - mówi szkoleniowiec Energi Mateusz Mielnik. - Miałem propozycje z wyższych lig, było ciężko mi podjąć decyzję, ale przede wszystkim potrzebuję stabilizacji. Dostałem zapewnienie, że trzon zespołu zostanie utrzymany i zespół zbudujemy według ustalonego wcześniej planu. Poza tym chcę udowodnić, że ten rok mojej pracy z drużyną Energi Ostrołęka nie był przypadkiem. Chcę, żeby ten zespół jeszcze lepiej grał w siatkówkę i z każdym kolejnym sezonem się rozwijał. W tym momencie jest to druga liga, ale Ostrołęka ma perspektywy, aby była to wyższa liga. Poza tym czas zapracować na swoje nazwisko i zrobić wszystko, aby to wywalczyć.


JBB

Ilu będzie nowych zawodników w kadrze Energi Ostrołęka, a dla kogo zabrakło miejsca w drużynie na przyszły sezon? Cała rozmowa ze szkoleniowcem Mateuszem Mielnikiem w materiale filmowym.

Odsłon: 20540
Komentarzy: 8
08:23, 31.05.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

siatkarz @ 11:46, 31.05.2017r. IP: *.*.176.35

chyba znalazł się człowiek, który ocali Ostołęcką siatkówkę

do siatkarz @ 11:55, 31.05.2017r. IP: *.*.49.104

Też odnoszę wrażenie, że ten osobnik wie o czym mówi, a nie mówi, aby mówić. Widać było jak pochodzi do swojej pracy i dobrze, że nie traci zapału.

ja @ 14:25, 31.05.2017r. IP: *.*.59.4

A jak dla mnie to trochę za dużo gada. Tak naprawdę to jeszcze nic nie osiągnął, bo za sukces uznałbym awans do I ligi. A lansuje się strasznie.

Do ja @ 18:06, 31.05.2017r. IP: *.*.162.190

Ja tego nadzwyczajnego lansu nie widzę. Widać jak zmiana trenera była potrzebna.

ybactecze @ 23:36, 31.05.2017r. IP: *.*.31.49

łukasz stojke nie jest jeszcze zawodnikiem energi na przyszły sezon

ybactecze @ 23:36, 31.05.2017r. IP: *.*.31.49

oficjalna strona nic o tym nie mówi

bul @ 07:15, 01.06.2017r. IP: *.*.170.77

Gdzie stawianie na naszą młodzież uzdolnioną siatkarsko. Za wszelką cenę wydawanie pieniędzy na kupowanie zawodników to się nazywa praca trenerska.

Hh @ 09:03, 01.06.2017r. IP: *.*.54.153

Zawodnikami z Ostrołęki nie awansuje my do I ligi ,trzeba wzmocnien

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo