« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rakiety pójdą w ruch w Lelisie. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z gminą Lelis zapraszają dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach z cyklu "Wakacyjna Szkoła Tenisa". Treningi będą miały miejsce na korcie przy Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Chcesz dołączyć?


W celu potwierdzenia swojej obecności i dodatkowych informacji organizatorzy szkółki proszą o kontakt pod numerem telefonu (29) 761 10 77 lub mailowo do czwartku, 22 czerwca. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 26 czerwca - 7 lipca 2017 r. Szkolenie zostało zaplanowane w godz. 17.00 - 19.00. Zajęcia poprowadzi trener Adam Długokęcki.


Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza również do udziału w pozostałych szkółkach tenisowych, które będą miały miejsce na terenie powiatu ostrołęckiego. Wakacyjna Szkoła Tenisa będzie gościła ponownie w Olszewie-Borkach, Kadzidle i Łysych. Po raz pierwszy zajęcia zostaną przeprowadzone także w gminie Myszyniec.- Cieszymy się bardzo z faktu, że gminy, które rozpoczęły z nami współpracę w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży chcą ją kontynuować - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - W obecnym sezonie szkolenie przeprowadzimy także w gminie Myszyniec.

 

Więcej o szkoleniowych planach OST niebawem w naszym serwisie sportowym. Patronat medialny nad Wakacyjną Szkołą Tenisa objął portal Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 4912
Komentarzy: 7
08:57, 20.06.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

gracz @ 13:10, 20.06.2017r. IP: *.*.2.174

Adam Długokęcki - kto to jest,czyżby Stowarzyszenie nie miało trenerów,uznznych w ,,światku tenisowym"?

Ryś @ 01:37, 21.06.2017r. IP: *.*.82.114

Na zdjęciu Wójt. Największa porażka tej gminy w ostatnich latach

tenisista @ 12:35, 21.06.2017r. IP: *.*.237.93

Przepraszam, ale mam kilka pytań do Zarządu OST. Kim i skąd jest Pan Długokęcki ? Czy i gdzie gra on w tenisa, żeby można było ocenić jego umiejętności, które może przekazać adeptom tenisa ? Czy brakuje chętnych instruktorów w Ostrołęce - Bartek, Daniel, Jordan, Kuba ? Czy ewentualnie zaproponowano im słabe warunki współpracy ? Poprosiłbym w komentarzu o odpowiedź odpowiedzialne osoby. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Członek OST @ 15:01, 21.06.2017r. IP: *.*.71.31

Pytanie do zarządu i prezesa, czy pan Adam jest członkiem OST?

do tenisisty @ 18:24, 27.06.2017r. IP: *.*.39.15

Nie ma za co przepraszać. Pompowanie balona trującym gazem przez osobę ze środowiska oceniam bardzo negatywnie.

Pan Adam Długokęcki posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć takie same jak przez Pana wymienione osoby. To, że nie prezentuje poziomu zawodnika - pokroju np. Jordana, nie oznacza, że nie ma kompetencji do pracy z dziećmi. Takie rozumowanie jest przesadzonym uproszczeniem. Tym bardziej, że Pan nie zna Adama Długokęckiego, więc nie powinien się Pan bez tej wiedzy wypowiadać.
Dobrym przykładem, piłkarskim, dla zrozumienia sytuacji jest np. postać Jose Murinho - czołowego trenera (kontrowersyjnego również :) ), bez doświadczenia zawodniczego.

Wracając do tenisa..
Każdej znanej mi osobę w środowisku posiadającej uprawnienia zaproponowałem współpracę.

W najbliższych tygodniach oprócz Adama, zajęcia z dziećmi oraz dorosłymi pod szyldem OST, prowadzić będą również: Daniel, Kuba, Jordan oraz Leszek.

Jeśli chce Pan dalej dyskutować w tym tonie to przynajmniej nie na forum publicznym, bo wprowadza Pan innych w błąd. Najlepiej osobiście, jeśli starczy Panu odwagi.

Z poważaniem,
Rafał Wyrębek

do rafała wyrębka @ 22:49, 28.06.2017r. IP: *.*.52.42

Jakie pompowanie balona, chyba Pan Panie Rafale myli pojęcia i sytuacje. Pana Długokęckiego nie znam,dlatego pytanie o jego poziom i kompetencje, co w tym złego i dziwnego. Proszę podać w jaki sposób negatywnie wypowiedziałem się na jego temat. Co do zrobionych uprawnień, każdy kto ma ochotę i trochę zaparcia może zrobić podstawowe uprawnienia, nie o to chodzi i wiele nie świadczy, można podać tysiące przykładów z życia, że papierek nie powinien o niczym przesądzać tak jak nie ocenia się książki po okładce, ale darujmy sobie tłumaczenie oczywistych oczywistości. Co do przykładu Mourinho, nie mówimy o szkoleniu seniorów czyli osób już ukształtowanych w danym sporcie tylko o szkoleniu dzieci jeżeli nie umiesz kopnąć piłki czy jej poprawnie przyjąć to jak zademonstrujesz ćwiczenie i jakim jesteś autorytetem. Poza tym tzw. Mourincho ma sztab ludzi do pomocy którzy muszą znać się na poszczególnych składowych danego sportu. Także, przykład trochę od czapy. Jak widzę lepiej nie pytać się a już najlepiej publicznie bo i po co, jak widać ktoś poczuje się urażony. Jeszcze raz proszę podać gdzie i w jaki sposób się kogoś wprowadza w błąd.

Bartek @ 19:18, 08.07.2017r. IP: *.*.170.68

Wydaje się że w Ostrołęckim tenisie pod przywództwem prezesika T. czysty pisizm rośnie usuwanie komentarzy i zaklinanie prawdy... a feee panie prezesiku... nadal informacja prawdziwa jest taka, ze pan prezesik okradł biednego podawacza piłek Bartka z pięciomiesięcznej wypłaty naleznej mu jak psu miska... z tenisowym coś tam bn.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo