« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rakiety poszły w ruch w Lelisie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie już po raz drugi uruchomiło cykle bezpłatnych szkoleń w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa. W zajęciach na korcie bierze udział ponad dwudziestu młodych adeptów tenisa.


Do zmagań przystąpili głównie tenisiści z gminy Lelis i okolic. Zajęcia z dziećmi prowadzi instruktor OST Adam Długokęcki. 

- Cieszę się bardzo, że po raz kolejny możemy współpracować z gminą Lelis, z CK-BiS na czele z dyrektorem Bartoszem Podolakiem, który finansuje drugą edycję szkoleń z zakresu tenisa ziemnego - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Takie szkolenia w obecnym sezonie będziemy prowadzić w pięciu gminach. Terminarz mamy zapełniony od początku aż do końca wakacji. Kolejnymi gminami, w których zagości Wakacyjna Szkoła Tenisa będą: Olszewo-Borki, Myszyniec, Kadzidło i Łyse.


Esprit

Wakacyjna Szkółka Tenisa to możliwość nauki dla dzieci i młodzieży, którzy później mają możliwość rywalizacji na kortach ziemnych z nabytymi umiejętnościami.
- Gmina Lelis dysponuje doskonale przygotowaną bazą, posiadamy halę, posiadamy korty, posiadamy stadiony i boiska wielofunkcyjne - podkreśla dyrektor CK-BiS Bartosz Podolak. - Obecnie pracujemy nad tym, aby te obiekty maksymalnie wykorzystać. Cieszy fakt, że z każdym kolejnym wydarzeniem dzieci jest coraz więcej i te obiekty żyją. Dzięki panu prezesowi OST mamy możliwość wykorzystania potencjału w gminie Lelis.

 

Bezpłatna Wakacyjna Szkoła Tenisa odbywa się w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 - 19.00. Do zajęć można wciąż dołączyć w drugim tygodniu zajęć w dniach 3-7 lipca. Patronat medialny na szkółką sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

  

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Lelisie (30.06.2017)

 

Odsłon: 6759
Komentarzy: 10
10:35, 01.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Qrp @ 16:03, 01.07.2017r. IP: *

Trzeba przyznać że Podolak ma rozmach. Rozruszał kulturę rozruszał biblioteki, teraz korty zaczynają żyć. Aż miło popatrzeć jak dzieciaki ćwiczą i zajmują się czymś pożytecznym. Super

Tenisista @ 16:54, 01.07.2017r. IP: *.*.48.83

Chcemy mu się coś fajnego zrobić i to widać.

mama @ 18:37, 01.07.2017r. IP: *.*.163.212

Córa chodzi i chwali super pomysl

n @ 21:44, 01.07.2017r. IP: *.*.240.51

Nie to żebym był przeciw sportowi, ale ile gminę kosztują te "bezpłatne" szkolenia?

Do n @ 21:48, 01.07.2017r. IP: *.*.165.156

Chyba mniej niz twoja paczka fajek. Brawo panie Bartku!

n @ 00:08, 02.07.2017r. IP: *.*.240.51

No to ile?

Kto płaci a kto zarabia?

Czy to tajemnica?

Do wyżej: Nie palę a za swe zabawy płacę ze swego.

Ryś @ 03:36, 02.07.2017r. IP: *.*.163.8

"... posiadamy stadiony..."
To ile tych stadionów Dyrektorze?
Mi się wydaje że tylko jeden
Ktoś się chyba zapędził

glizda @ 07:25, 02.07.2017r. IP: *.*.162.166

Pewnie tyle samo co w kadzidle borkach czerwinie trzeba było słychać p a j a c u . Co przeszkadza ci że moje dziecko tam chodzi? Lepiej żeby w domu było i niczego się nie uczyło? Ty samolubny imbecylu. Krytykować tylko potrafisz to przyjdź na te zajęcia i powiedz że ci nie pasują dzieciom i rodzicom czy odwagi zabraknie? Taki mocny jesteś przed komputerem? Pytanie Terlikowski i Podolak bardzo dobra robota dzieci się cieszą.

n @ 09:39, 02.07.2017r. IP: *.*.3.92Ani trochę mi nie przeszkadza że dzieciaki mają rozrywkę.
Pytam tylko kto za to płaci, a jeśli gmina to ile?
I pytanie retoryczne: Czy dobro dzieci jest tu celem czy wybory -władza (czyt: koryto) - dla kiepskich d,up,ków.

Wieśniak @ 20:52, 03.07.2017r. IP: *.*.96.145

Srtrój odpowiedni do tenisa buty też widać że przydałoby się je wyczyścić ważne że na głównym zdjęciu pan p.
Oponka już się robi od koryta p. derektorze
proponuję skorzystać z tych zajęć taka okazja do promocji swojego wizerunku może się szybko nie zdarzyć

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo