« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łomacz w szerokiej kadrze na Mistrzostwa Europy

Grzegorz Łomacz został powołany do szerokiej kadry na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w naszym kraju. Ferdinando de Giorgi zdecydował, że podczas zgrupowania w Spale przyjrzy się szerszej grupie zawodników, w tym aż czterem rozgrywającym.


Oprócz wspomnianego Grzegorza Łomacza i etatowego pierwszego rozgrywającego Fabiana Drzyzgi szansę zaprezentowania się otrzymali: Michał Kędzierski i Marcin Komenda. Na pozycji atakującego o dwa miejsca powalczą: Łukasz Kaczmarek, Dawid Konarski i Maciej Muzaj.

 

Na przyjęciu trener ma do dyspozycji siedmiu zawodników. Wśród powołanych są: Rafał Buszek, Tomasz Fornal, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Bartosz Kwolek, Artur Szalpuk i Aleksander Śliwka. Na pozycji środowego o miejsce w ścisłej kadrze powalczą: Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Bartłomiej Lemański i Łukasz Wiśniewski. Powołany na zgrupowanie Karol Kłos z przyczyn osobistych zrezygnował z gry w kadrze narodowej w obecnym sezonie.W gronie zawodników na pozycji libero zostali powołani: Jakub Popiwczak, Damian Wojtaszek i Paweł Zatorski.

Podopieczni Ferdinando de Giorgi już we wtorek, 4 lipca rozpoczęli przygotowania w Spale. Dla biało-czerwonych będzie to pierwszy etap przygotowań do Mistrzostw Europy, które już 24 sierpnia wystartują w naszym kraju. W fazie grupowej zmierzymy się z Serbią, Finlandią i Estonią.

 

Chcesz wygrać bilety na decydujące mecze Mistrzostw Europy lub przenośne boisko do siatkówki? Weź udział w specjalnym konkursie, które patronem medialnym jest portal Moja-Ostroleka.pl. Szczegóły w materiale Wygraj bilety na siatkarskie Mistrzostwa Europy!

Odsłon: 12239
Komentarzy: 0
08:18, 09.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo