« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ruszyła Wakacyjna Szkoła Tenisa (zdjęcia, wideo)

Już po raz dziewiąty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z MZOSTiIT zaprosiło młodych adeptów tenisa ziemnego do wspólnych treningów w okresie wakacyjnym. Zajęcia prowadzone przez trenera Jakuba Noska cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.


- Cieszymy się bardzo z faktu, że wakacyjne zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży cieszą się cały czas dużym zainteresowaniem - mówi prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Za nami pierwszy dzień Wakacyjnej Szkoły Tenisa na kortach przy ulicy Witosa.

 

Dla dzieci i młodzieży mamy dobrą wiadomość. Wciąż można dołączyć do zajęć, które w poniedziałek, 10 lipca rozpoczęły się na obiektach MZOSTiIT. Dwutygodniowe szkolenie potrwa do piątku, 21 lipca. Do dyspozycji dzieci trener Jakub Nosek jest do dyspozycji codziennie w godz. 10.00 - 12.00.Dodatkowych informacji o szkoleniach tenisowych udziela członek zarządu OST Rafał Wyrębek 517 111 212. Wakacyjna Szkoła Tenisa ruszyła także w gminie Olszewo-Borki. Patronat medialny nad zajęciami sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Wakacyjna Szkoła Tenisa Ziemnego w naszym mieście organizowana przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Dodatkowo Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe planuje organizację bezpłatnych treningów również dla dorosłych, w tym samorządowców. Więcej informacji o szkoleniach i turniejach w dziale Tenis.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Ostrołęce (10.07.2017)

 

Odsłon: 3588
Komentarzy: 0
08:57, 11.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo