« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 kwietnia 2020 r., imieniny Grażyny, Hugona, Teodory

Moja Ostrołęka

Aktualności

II Łubudu Bowling Cup dla Rojka (zdjęcia, wideo)

Dariusz Rojek z SKB Siedlce z wynikiem 152 punktów w finale wygrał II Łubudu Bowling Cup 2017. Na kolejnych stopniach podium uplasowali się jego klubowy kolega Daniel Głuchowski ze 143 punktami i Arkadiusza Drząszcza z Myszyńca z dorobkiem 132 punktów.


Tuż za podium rywalizacji uplasował się Marcin Wójcik z Ostrołęki z wynikiem 126 pkt. Kolejne miejsca w finale zajęli: Marek Kozłowiec z Siedlec - 124 pkt., Paweł Staśkiewicz z Olszewo-Borek - 117 pkt., Radosław Dąbrowski z Obierwi - 116 pkt. i Karol Łasiewicki z Sypniewa - 108 pkt.

 

Rywalizacja w II Łubudu Bowling Cup 2017 wzbudziła bardzo duże zainteresowanie, dużo emocji i stała na wysokim poziomie od pierwszej rundy aż do finału. W rundzie eliminacyjnej Dariusz Rojek z Siedlec uzyskał najlepszy wynik całych zawodów - 177 pkt i odebrał nagrodę specjalną z rąk menedżerki Łubudu Luizy Karapetyan.

 

Specjalna nagroda trafiła również do jedynej zawodniczki w stawce - Agaty Kojtek z Szafarni. Nagrody najlepszym zawodnikom II Łubudu Bowling Cup 2017 wręczali sponsorzy Marcin Śpiewak (Konkret marketpozyczkowy.pl), Marcin Połatyński (Last Minute Service), Grzegorz Milewski (radny miasta Ostrołęki) oraz Luiza Karapetyan (menedżer Łubudu).

 

Organizatorami zawodów byli KS Łubudu Bowling oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Do rywalizacji w imprezie przystąpiło 26 kręglarzy z Ostrołęki, Siedlec, Ostrowi Mazowieckiej, Sypniewa, Nowej Wsi Wschodniej, Obierwii, Myszyńca, Kadzidła i Szafarni.


JBB

Sponsorami imprezy byli: KONKRET marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Last Minute Service, Salon Oświetlenia LED www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich.

 

Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
II Łubudu Bowling Cup 2017 (24.07.2017)


Odsłon: 5796
Komentarzy: 3
10:01, 25.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Fanta Cola w Oczy Smola @ 20:13, 25.07.2017r. IP: *.*.245.202

Witam,

czy tory w kręgielni są smarowane ?
Kiedy kolejny turniej?

Pozdrawiam.

Zzz @ 18:02, 26.07.2017r. IP: *.*.105.228

Z tego wiem, to są smarowane regularnie.

Karol @ 21:37, 27.07.2017r. IP: *.*.255.183

Ekstra gra, świetna organizacja, polecam.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo