« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarze Energi Net z planem przygotowań

Siatkarze Energi Net Ostrołęka już we wtorkowe popołudnie rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika rozegrają mecze sparingowe i wezmą udział w minimum dwóch turniejach towarzyskich.


Początek przygotowań dla siatkarzy został zaplanowany na wtorek, 1 sierpnia. Biało-czerwoni będą trenować na ostrołęckich obiektach w hali im. Arkadiusza Gołasia oraz na siłowni Forma5 Club. Po kilku tygodniach ciężkich treningów przyjdzie czas na rozegranie meczów sparingowych.

 

- Z pewnością jeden z turniejów zostanie rozegrany w Ostrołęce z udziałem m.in. Ślepska Suwałki i KPS Siedlce - mówi trener Energi Net Mateusz Mielnik. - Wstępnie został zaplanowany na przełomie sierpnia i września, ale nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja. Tydzień później zagramy turniej w Siedlcach.

 

W turnieju rozegranym w Siedlcach oprócz gospodarzy i Energi Net Ostrołęka zobaczymy także zespoły Krispolu Września i Ślepska Suwałki.W weekend 15-16 września nasi siatkarze również mogą wziąć udział w dodatkowym turnieju towarzyskim lub rozegrają mecze sparingowe. W sobotę, 23 września wybiorą się do Spały, aby rozegrać spotkanie Pucharu Polski z młodzieżowym zespołem SMS PZPS. Tydzień później rozpoczną rywalizację w rozgrywkach II ligi, w meczu przed własną publicznością podejmując Huragan Wołomin.

Odsłon: 13047
Komentarzy: 1
09:50, 30.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Ja @ 11:03, 31.07.2017r. IP: *.*.173.32

Co to za mężczyzna na zdjęciu? Zakochałam sie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo