« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakcyjna Liga Bowlingowa. Chcesz dołączyć?

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz kręglarze z Ostrowi Mazowieckiej przystąpią do rywalizacji Wakacyjnej Lidze Bowlingowej. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody w wielkim finale, który został zaplanowany po czterech tygodniach wspólnych zmagań.


Początek zmagań w Wakacyjnej Lidze Bowlingowej został zaplanowany na poniedziałek, 31 lipca o godz. 20.00. Uczestnicy rywalizować będą na torach zbierając punkty do łącznej klasyfikacji. Za każdym razem zostaną rozegrane dwie partie (po dziesięć kolejek). Wpisowe na całe rozgrywki wynosi 80 zł, które w całości pozostaje do rozliczenia przy barze lub podczas kolejnej gry w kręgle w trakcie trwania rozgrywek.

 

Uczestnicy rozgrywek zbierać będą punkty w czterech kolejkach zaplanowanych na kolejne poniedziałki - 31 lipca, 7 sierpnia, 14 sierpnia i 21 sierpnia, kiedy to został zaplanowany wielki finał. Na uczestników ligi czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora rozgrywek oraz sponsorów. Początek rywalizacji w każdej kolejce został zaplanowany na godz. 20.00.Najlepsi trzej zawodnicy Wakacyjnej Ligi Bowlingowej otrzymają puchary oraz nagrody w postaci karnetów do gry w kręgle odpowiednio (15, 10 i 5 godzin gry w Łubudu) oraz karnety na siłownię Forma5 Club. Dodatkowo nagrody dla najlepszych zawodniczek rywalizacji ufundował Konkret marketpozyczkowy.pl.

 

Zgłoszenia do rywalizacji można dokonać jeszcze mailowo na adres z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością oraz telefonem do kontaktu. Dołączyć można również zgłaszając się w Łubudu w poniedziałkowy wieczór, 31 lipca do godz. 19.45.

 

Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka. Więcej informacji o działalności Klubu Sportowego Łubudu Bowling Ostrołęka oraz ostatnich imprezach w serwisie sportowym w dziale Kręgle.

 

Odsłon: 2399
Komentarzy: 1
09:10, 31.07.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Kręglarz @ 16:27, 31.07.2017r. IP: *.*.31.137

No to gramy Panie i Panowie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo