« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mocna stawka w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu

Reprezentanci Ostrołęki, Łomży, Piątnicy, Ostrowi Mazowieckiej oraz przyległych powiatów wezmą udział w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu. Na torze w Grzymałach Szczepankowskich zapowiadają się bardzo duże emocje. Można jeszcze zgłosić swój akces do imprezy.


Turniej rozgrywany będzie na torze w Grzymałach Szczepankowskich oddalonych o zaledwie 26 km od Ostrołęki i 10 km od Łomży. Do rywalizacji w zawodach przystąpią zarówno juniorzy, jak i seniorzy. Dla młodych uczestników z pewnością dużą niespodzianką będzie fakt, iż będą obserwowani przez JR Racing Team z Białegostoku. Najlepsi będą mogli wybrać się na tor i przejść testy w profesjonalnych gokartach.

Do rywalizacji można zgłosić się jeszcze sobotniego wieczoru, 12 sierpnia do godz. 20.00 wysyłając maila na adres z podanym imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miejscowości. I Grand Prix Via Baltica wystartuje w niedzielę, 13 sierpnia o godz. 13.00. Pół godziny wcześniej została zaplanowana odprawa wszystkich uczestników. Wówczas będzie można dołączyć jeszcze do rywalizacji. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na liście startowej!Uczestnicy rywalizować będą na torze w czteroosobowych składach na dystansie 6 rund w eliminacjach i 8 rund w wyścigach półfinałowym i finałowym. Każdy będzie mógł zaliczyć minimum dwa wyścigi. Dla najlepszej trójki zawodników czekają nagrody od sponsorów imprezy, a wśród nich zaproszenie na obiad do hotelu Via Baltica. Dodatkowo dla kolejnych uczestników organizator przewidział nagrody niespodzianki.


Sponsorzy imprezy: Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso, Siłownia Forma5 Club, Salon Oświeltenia Ledin.pl, Łubudu Bowling & Good Time, Sklep Komputerowy Last Minute Service, Warsztat Samochodowy Autopuls, Salon Kosmetyczny Spaja.

Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Patronat medialny: Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, Mylomza.pl, Przasnysz.eu, Makow24.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Odsłon: 3337
Komentarzy: 1
09:58, 12.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Strzelali z karabinu na wysokim poziomie (zdjęcia)

Strzelali z karabinu na wysokim poziomie (zdjęcia)

Mirosław Wysocki wygrał rywalizację w karabinie sportowym dziesięć strzałów podczas zawodów rozgrywanych na strzelnicy w Troszynie. W zawodach reprezentant Gardy Ostróda uzyskał bardzo dobry wyniki 95 punktów i wyprzedził zawodników gospodarzy.

Dominik Kulesza ze złotem Mistrzostw Mazowsza

Dominik Kulesza ze złotem Mistrzostw Mazowsza

Reprezentant UKS Atleta Ostrołęka Dominik Kulesza wywalczył złoty medal Mistrzostw Mazowsza. W zawodach na pomostach CLKS Mazovia Ciechanów w kategorii wagowej -94 kg zdecydowanie wygrał rywalizację ze świetnym wynikiem 220 kg w dwuboju.

KSS Obrońca zaprasza na zawody. Chcesz dołączyć?

KSS Obrońca zaprasza na zawody. Chcesz dołączyć?

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W tym sezonie zawody rozłożone są na dwa dni zostaną przeprowadzone na strzelnicach w Kadzidle i Troszynie.

Grad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Grad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Świetny występ na swoim koncie zanotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Rudzie Śląskiej. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli w sumie aż dziewiętnaście medali. Najlepiej spisał się Hubert Nakielski.

Młodzieżowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan imprez

Młodzieżowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan imprez

Już po raz szesnasty młodzież z ostrołęckich szkół średnich rywalizować będzie w Mistrzostwach Ostrołęki w kilku dyscyplinach. Kalendarz imprez organizowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej jest naprawdę bardzo bogaty.

» Wasze komentarze

Ekstra @ 14:42, 12.08.2017r. IP: *.*.163.226

Wreszcie fajna kartingowa impreza.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo